Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Міжнародний маркетинг Підприємств України у торговельно-економічних відносинах Із США

Міжнародний маркетинг Підприємств України у торговельно-економічних відносинах Із США

Назва:
Міжнародний маркетинг Підприємств України у торговельно-економічних відносинах Із США
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,24 KB
Завантажень:
358
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України
Українська академія зовнішньої торгівлі
Буркат Тетяна Леонідівна
УДК. 339.138 (100); 658.589
Міжнародний маркетинг Підприємств України
у торговельно-економічних відносинах Із США
Спеціальність: 08.06.01 –
Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ–2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українська академія зовнішньої торгівлі
Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Юхименко Володимир Васильович,
Українська академія зовнішньої торгівлі,
професор кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор
Панченко Євген Григорович, Київський національний економічний університет, професор кафедри міжнародного менеджменту;
кандидат економічних наук
Мартьянов Олексій Іванович, Українська академія зовнішньої торгівлі,
завідувач відділу економіко-правового регулювання зовнішньоекономічної діяльності.
Провідна установа:
Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України.
Захист відбудеться 12 лютого 2004 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.847.01 Української академії зовнішньої торгівлі
Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України
за адресою: 01042, м. Київ-42, вул. Чигоріна, 57а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Української академії зовнішньої торгівлі за адресою: 01042, м. Київ – 42, вул. Чигоріна, 57.
Автореферат розіслано 10 січня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.М.Стукач


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Особливе місце в міжнародних економічних відносинах України посідають відносини з США, які на даний час є загальновизнаним світовим економічним лідером. Економічні відносини з США для більшості країн є стратегічними, так як характер і рівень співробітництва з США опосередковано впливає на стан відносин з іншими країнами світу та міжнародними економічними організаціями. Не є виняток в цьому плані і Україна.
Як правило, українсько-американські економічні зв’язки розглядаються в різних аспектах на макрорівні. Але, слід підкреслити – носіями цих відносин є конкретні підприємства, і для того щоби зрозуміти в яких напрямах розвивати плідну співпрацю необхідно перейти від рішення загальних, по більшій частині політичних проблем, до конкретних за змістом та формою економічних взаємодій. Економічна співпраця не може розвиватися в одному напрямі, США–Україна, необхідна активна присутність українських товаровиробників на американських ринках. Тоді нас будуть знати, нам будуть довіряти, з нами будуть вести справи. Цей напрям – головне підґрунтя ефективного економічного співробітництва з будь-якою країною. Безумовно, що для активного входження на ринки тієї чи іншої країни, в тому числі і США, необхідно володіти усіма передовими методами міжнародного маркетингу.
Різні аспекти теорії та практики міжнародного маркетингу розглянуті в численних працях зарубіжних і вітчизняних вчених. До таких досліджень слід віднести роботи Бурша А., Герчікової І., Голубкова Е., Доула Р., Елдона І., Завялова Ю., Кезі М., Котлера Ф., Крістофера М., Маккенона К., Маккарті Е.Дж., Моблі Л., Портера М., Робінсона П., Романова А., Хопкінсона Р., Файнберга І., Шоу А.; українських фахівців: Войчака А., Королькова І., Кредісова А., Лук’яненка Д., Мартьянова О., Мови В., Мозгового О., Новицького Є., Онищенка В., Павленка А., Панченка Є., Савєльева С., Сіденка В., Соколенка О., Старостіної А., Циганкової Т. та інших.
Але існує значна прогалина у розробці методичних рекомендацій щодо міжнародної діяльності вітчизняних товаровиробників в конкретних регіонах, країнах. По суті, у вітчизняній економічній літературі цій важливій проблемі уваги приділено мало. Це зумовлює актуальність дослідження та узагальнення зарубіжних та вітчизняних теоретичних засад міжнародного маркетингу, всебічного аналізу досвіду застосування маркетингових концепцій в практиці підприємств в аспекті двохсторонніх торговельно-економічних відносин країн і адаптації їх до конкретних умов українсько-американських економічних відносин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Міжнародний маркетинг Підприємств України у торговельно-економічних відносинах Із США

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок