Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ЗВЕДЕННЯ БАГАТОПОВЕРХОВИХ КАРКАСНИХ БУДІВЕЛЬ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ЗВЕДЕННЯ БАГАТОПОВЕРХОВИХ КАРКАСНИХ БУДІВЕЛЬ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ЗВЕДЕННЯ БАГАТОПОВЕРХОВИХ КАРКАСНИХ БУДІВЕЛЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,05 KB
Завантажень:
209
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
МАРЮХІН Володимир Миколайович
УДК 69.056.55:69.032.2
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ЗВЕДЕННЯ
БАГАТОПОВЕРХОВИХ КАРКАСНИХ БУДІВЕЛЬ
Спеціальність 05.23.08 - Технологія промислового і цивільного будівництва
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ 2001
Дисертація є рукопис
Робота виконана в Харківському художньо-промисловому інституті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Торкатюк Володимир Іванович,
Харківська державна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра “Безпека життєдіяльності”
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, ст.н.сп. Федоренко Петро Петрович, Науково-дослідний інститут будівельного виробництва, архітектури та житлової політики (Київ), завідуючий лабораторією технічного обстеження та підсилення будівельних конструкцій;
кандидат технічних наук, доцент Жван Віктор Денисович, Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури, кафедра технології будівельного виробництва.
Провідна установа: Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України (Дніпропетровськ).
Захист відбудеться “06” 06 2001 р. о 15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: м.Київ, Повітрофлотський пр-т, 37.
Зі змістом дисертації можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 37.
Автореферат розісланий “03” 05 200 1 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 26.056.03, к.т.н., доцент Шебек М.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність обраної теми. Проблеми зведення багатоповерхових будівель і споруд, вирішених за каркасною конструкційною схемою, вимагають розв’язання багатьох технічних, організаційно-технологічних та економічних задач, пов’язаних з підвищенням ефективності їх будівництва. Однією з найважливіших проблем є розрахунок раціональних параметрів технологічного процесу монтажу будівельних конструкцій – одного, з основних чинників зведення багатоповерхових каркасних будівель.
Для досягнення високих показників українським будівельникам в непростих сучасних соціально-економічних умовах, що склалися в Україні, в короткі терміни необхідно створити нові прогресивні форми, що поєднують науку і виробництво, управління науково-технічним прогресом в галузі технології монтажу будівельних конструкцій багатоповерхових каркасних будівель.
Нині досягненню світового рівня в багатоповерховому каркасному будівництві перешкоджає сучасний стан справ у всьому комплексі технологічних, організаційних та інших складових їх зведення взагалі і процесі монтажу будівельних конструкцій зокрема.
Для удосконалення функціонування цього комплексу існуючих наукових розробок недостатньо. Це стосується, насамперед, сучасних організаційних форм, пов’язаних з ринковими відносинами всіх компонентів будівельного комплексу, світового досвіду (аналіз передових технологій і технічних засобів відсутній). Концептуальним базисом індустріально-технологічної системи є уявлення про складну систему як про адитивну сукупність об’єктів і відношень та відповідний математичний апарат, внаслідок чого спостерігається не тільки ускладнення формалізації цілісності і адаптивності системи, але й визначення рівнів організації та автономності всіх компонентів системи. Результатом такого ускладнення є неадекватність моделей, частковий відхід від комплексності дослідження і обмеження прикладних рекомендацій, що в свою чергу не відповідає вимогам діючої економічної політики, новим організаційним формам, які випливають з ринкових відносин, світовому досвіду, соціальним задачам і, отже, не може застосовуватись в сучасних умовах.
Таким чином, вдосконалення технологічного процесу монтажу будівельних конструкцій багатоповерхових каркасних будівель необхідно розглядати як системну трансформацію, що здійснюється на основі фундаментальних наукових досліджень в умовах якісних змін економічної ситуації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ЗВЕДЕННЯ БАГАТОПОВЕРХОВИХ КАРКАСНИХ БУДІВЕЛЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок