Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ПЛАНУВАННЯ І ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ У ТРАНСПОРТНО-СКЛАДСЬКОМУ КОМПЛЕКСІ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ПЛАНУВАННЯ І ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ У ТРАНСПОРТНО-СКЛАДСЬКОМУ КОМПЛЕКСІ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ПЛАНУВАННЯ І ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ У ТРАНСПОРТНО-СКЛАДСЬКОМУ КОМПЛЕКСІ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,24 KB
Завантажень:
121
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КУЗЬКІН ОЛЕКСІЙ ФЕЛІКСОВИЧ
УДК 658.286:656.064
МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ПЛАНУВАННЯ І ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ У ТРАНСПОРТНО-СКЛАДСЬКОМУ КОМПЛЕКСІ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
05.13.22 – Управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Запоріжжя.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Бабушкін Геннадій Федорович, Запорізький національний технічний університет, доцент кафедри транспортних технологій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Курніков Іван Петрович, Національний транспортний університет, завідуючий кафедрою виробничих систем і сервісу на транспорті.
кандидат технічних наук, доцент
Ніколаєнко Ірина Володимирівна, Приазовський державний технічний університет, доцент кафедри технологій міжнародних перевезень і логістики.
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля, кафедра “Управління проектами і економічна статистика” Міністерства освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться “25” червня 2003 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м. Київ, вул. Суворова 1, ауд. 333а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету (01103, Україна, м. Київ, вул. Кіквідзе 42).
Автореферат розіслано “23” травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук О.І. Мельниченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На даний час у транспортно-складських комплексах підприємств металургійної галузі України значно переважають децентралізовані системи організації роботи транспорту та складського господарства при доставці вантажів матеріально-технічного забезпечення з загальнозаводських складів цехів підготовки виробництва у виробничі підрозділи. Неузгодженість в діях великої кількості одержувачів вантажів, транспорту і складів, багатономенклатурність і дрібнопартіонність нестабільних вантажопотоків, складна система документообігу в таких умовах призводять до неефективного використання рухомого складу та трудових ресурсів, задіяних в процесі комплектування та доставки транспортних партій вантажів.
Значно ефективнішою в таких умовах є централізована система доставки вантажів, в якій всі функції, пов’язані з прийманням та обробкою замовлень, плануванням процесів комплектування та доставки транспортних партій вантажів, управлінням роботою внутрішньозаводського транспорту та складів виконує спеціалізована організаційна структура, створена при цеху підготовки виробництва.
Задачі планування і організаційного управління централізованою доставкою вантажів в умовах багатономенклатурних внутрішньозаводських вантажопотоків є багатоваріантними, мають різну періодичність рішення, великий обсяг первинної інформації та значні розміри, повинні враховувати зв’язок комплектувального та транспортного процесу. Обмеженість розробки інтегрованих комплексних методик рішення цих задач до цього часу зумовлена недостатнім рівнем розвитку інформаційних технологій в Україні, адже їх реалізація можлива тільки за умови використання сучасних засобів обчислювальної техніки.
Таким чином, в умовах сучасного інформаційного суспільства та бурхливого розвитку інформаційних технологій необхідна розробка методик, які дозволяють формалізувати процеси прийняття оптимальних рішень у всіх галузях діяльності людини, в тому числі і галузі внутрішньозаводського транспорту та складського господарства. Це дає можливість забезпечити інтегроване оптимальне планування і організаційне управління матеріальними та інформаційними потоками у рамках систем управління матеріально-технічного забезпечення промислових підприємств України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ПЛАНУВАННЯ І ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ У ТРАНСПОРТНО-СКЛАДСЬКОМУ КОМПЛЕКСІ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок