Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО АНАЛІТИЧНОЇ ОЦІНКИ ТІНЬОВОЇ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ФІРМ

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО АНАЛІТИЧНОЇ ОЦІНКИ ТІНЬОВОЇ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ФІРМ

Назва:
СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО АНАЛІТИЧНОЇ ОЦІНКИ ТІНЬОВОЇ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ФІРМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,83 KB
Завантажень:
462
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Балко Олена Василівна
УДК 338.45:343.37
СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО АНАЛІТИЧНОЇ ОЦІНКИ
ТІНЬОВОЇ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ФІРМ
Спеціальність 08.07.01 – економіка промисловості
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті внутрішніх справ
Міністерства внутрішніх справ України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Ковальов Євген Володимирович,
Національний університет внутрішніх справ,
професор кафедри економічної безпеки.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Клебанова Тамара Семенівна,
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри економічної кібернетики;
кандидат економічних наук, доцент
Ткаченко Алла Михайлівна,
Запорізька державна інженерна академія,
завідувач кафедри фінансів.
 
Провідна установа Інститут економіки промисловості НАН України,
відділ проблем управління виробництвом,
м. Донецьк.
Захист відбудеться "10" травня 2006р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.02 в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21, корпус У1, ауд. 1001.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий " 22" березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гаврись О.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На шляху економічного зростання України великою перешкодою стають тіньові економічні процеси. Найбільшу долю в обсязі тіньового виробництва країни, майже п’яту його частину, складає неформальна економічна діяльність у промисловості. Тіньова економіка завдає державі значної шкоди: суттєво зменшує бюджет країни, знижує інвестиційну привабливість, сприяє відтоку вітчизняного капіталу за кордон, стає реальною загрозою національній безпеці України.
Найбільш значні наукові дослідження тіньових економічних процесів у своїх роботах провели вітчизняні та зарубіжні вчені: В.Бєлова, В.Бородюк, Г.Гроссман, Г.Задорожний, Г.Знаменський, Т.Корягіна, Л.Косалс, М.Кім, В.Мамутов, В.Мандибура, В.Попович, Т.Приходько, Л.Ронсек, Б.Румер, М.Сокотельник, А.Турчинов, С.Тютюнникова, Ф.Фельдбругге, О.Яременко. Проте, незважаючи на значні зусилля вчених, що працюють над дослідженням проблеми, розвиток тіньової економіки з наукової точки зору до кінця не вивчений. Недостатньо розроблено напрямок наукових досліджень, що пов’язаний з виявленням і кількісною оцінкою тіньових процесів на галузевому рівні, зокрема у промисловості країни та на рівні промислових фірм. Підходи, що використовуються, мають, як правило, розрізнений характер і спрямовані на вирішення окремих завдань детінізації економіки. У зв'язку з цим актуальність вибраної дисертаційної теми визначається: неповнотою сучасних наукових уявлень про тіньову економіку в сфері промисловості; дійовим впливом аналітичного виявлення й оцінки розмірів тіньової діяльності фірм на підвищення ефективності промислового виробництва; зв’язком теми дисертаційного дослідження з елементами зміцнення економічної безпеки України.
Актуальність та висока соціально-економічна значущість цієї проблеми для розвитку народного господарства і промисловості зумовили необхідність проведення дослідження, визначили тему дисертації, її мету та завдання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно до "Пріоритетних напрямків наукових та дисертаційних досліджень, які потребують першочергового розроблення і впровадження в практичну діяльність органів внутрішніх справ, на період 2004-2009 рр. (п.2.5. Аналіз і розроблення заходів по боротьбі зі злочинністю у сфері економіки)" – наказ Міністерства внутрішніх справ України № 755, 2004р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО АНАЛІТИЧНОЇ ОЦІНКИ ТІНЬОВОЇ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ФІРМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок