Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи та цифрові процесори обробки даних на основі процедури рандомізації

Методи та цифрові процесори обробки даних на основі процедури рандомізації

Назва:
Методи та цифрові процесори обробки даних на основі процедури рандомізації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,33 KB
Завантажень:
319
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Тернопільська академія народного господарства
Лазарович Ігор Миколайович
УДК 681.325.36
Методи та цифрові процесори обробки даних
на основі процедури рандомізації
05.13.05 – елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському Національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Николайчук Ярослав Миколайович,
Тернопільська академія народного господарства, завідувач кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Широчин Валерій Павлович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри обчислювальної техніки;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Алішов Надір Ісмаіл-огли,
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України,
провідний науковий співробітник відділу керуючих машин та систем.
Провідна установа – | Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра “Електронні обчислювальні машини”, Міністерства освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться “15” жовтня 2004 р. о 14 25 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.082.02 у Тернопільській академії народного господарства за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства (46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11)
Автореферат розісланий 10 вересня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Яцків В.В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Важливою науково-технічною задачею є вдосконалення методів формування, цифрової обробки та передавання потоків даних в комп’ютерних системах керування (КСК), які би відповідали комплексному критерію ефективності на всіх етапах руху даних. Оцінка сучасних методів та засобів цифрової обробки даних (ЦОД) показує, що лінійні методи, які часто застосовуються для ЦОД, досягли значного насичення в своєму розвитку, а нелінійні методи є малодослідженими.
Практика застосування теоретико-числових перетворень (ТЧП) в галузі цифрової обробки телеметричних, інформаційних даних в телекомунікаційних системах, цифрових даних в комп’ютерних мережах дозволяє передбачити можливості ефективного застосування нелінійних ТЧП на основі процедур рандомізації для кореляційного та спектрального аналізу, цифрової фільтрації, стиснення даних та інше.
В сучасних інформаційних системах методи рандомізації знайшли застосування в галузі шифрування даних, затверджених стандартами DES, ГОСТ-28147-89. Позитивні результати застосування методів рандомізації отримані в галузі спектрального аналізу та завадостійкого передавання інформації.
Розвиток теорії методів та апаратно-програмних засобів ЦОД на основі теорії цифрової рандомізації та ТЧП в базисі Галуа дозволяє суттєво підвищити пропускну здатність телекомунікаційних систем та мереж, зменшити об’єми телеметричних даних, що є дуже актуально на низових рівнях систем, підвищити ступінь захисту від несанкціонованого доступу, а також розширити сферу застосування теорії нелінійних ТЧП при вирішенні математичних та інформаційних задач.
Тому тема дисертаційної роботи, яка пов’язана з розробкою методів та засобів ЦОД на основі рандомізації та їх застосування в КСК є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Запропоновані в роботі методи та засоби ЦОД, а також їх використання в КСК розроблялись в межах науково-дослідних робіт, що здійснюються Івано-Франківським Національним технічним університетом нафти і газу (ІФНТУНГ) та Карпатським державним центром інформаційних засобів і технологій Національної Академії Наук України (КД ЦІЗІТ НАНУ).
- Д-6Ф НДР "Розробка теоретичних основ вертикальної інформаційної технології та вдосконалення методів автоматизованого контролю розподілених об’єктів та нафтогазовидобувних підприємств", реєстраційний номер 07.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Методи та цифрові процесори обробки даних на основі процедури рандомізації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок