Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Фінансове забезпечення розвитку інтегрованих структур суб’єктів господарювання

Фінансове забезпечення розвитку інтегрованих структур суб’єктів господарювання

Назва:
Фінансове забезпечення розвитку інтегрованих структур суб’єктів господарювання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,63 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.Н. Каразіна
Параніч Юлія Вікторівна
УДК 330.34
Фінансове забезпечення розвитку інтегрованих структур
суб’єктів господарювання
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України.
 
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Глущенко Віктор Володимирович,
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри фінансів і кредиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сало Іван Васильович,
Українська академія банківської справи
Національного банку України,
завідувач кафедри банківської справи
кандидат економічних наук, доцент
Мараховська Тетяна Михайлівна,
Вінницький торгово-економічний інститут Київського
національного торгово-економічного університету
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри фінансів
Провідна установа: Донецький національний університет,
кафедра фінансів і банківської справи,
Міністерство освіти і науки України,
м. Донецьк
Захист відбудеться “28” квітня 2006 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.01 Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за адресою: 61002, м. Харків, вул. Мироносицька, 1, ауд. 4-11.
З дисертацією можна ознайомитись у центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, пл. Свободи, 4.
Автореферат розісланий “25” березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Соболєв В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Процеси трансформації національної економіки у напрямку побудови сталої ринкової системи господарювання обумовлюють велике значення та пріоритетність вирішення проблемних питань структурних та інституціональних зрушень. Відповідно до цього інтеграція займає одне з провідних місць в економічному розвитку, бо вона допомагає сконцентрувати ресурси в самих передових галузях і синтезувати в одній структурі різнорідні капітали з різними циклами відтворювання.
Однак, незважаючи на великий досвід об'єднань, процеси інтеграції для певних умов економічного розвитку мають свої особливості. Серед цих особливостей значна частка питань щодо сталого функціонування різних угруповань суб’єктів господарювання в Україні знаходиться у фінансовій площині. Це, перш за все, відчувається у різній інформаційній насиченості фінансових та товарних ринків, рівнях формалізації використовуваних процедур для прийняття виважених фінансових рішень, залученні необхідного обсягу додаткових ресурсів, визначенні умов досягнення запланованого ефекту синергії з погляду сталого розвитку різних угруповань. При цьому існуюча ситуація значно ускладнюється тому що й досі відчуваються наслідки порушеного процесу відтворення капіталу, залишається досить вагомою частка збиткових підприємств. Тож питання стосовно вдосконалення фінансового забезпечення розвитку інтегрованих структур набувають особливого значення.
Питанням дослідження різних підходів щодо розвитку інтегрованих структур та зокрема їх фінансового забезпечення присвячено ряд робіт зарубіжних і вітчизняних учених-економістів: О. Бандуріна, П. Буряка, В. Глущенка, Р. Каплана, В. Корнєєва, Ч. Лі, С. Льовочкіна, С. Науменкової, В. Опаріна, Б. Панасюка, Л. Руденко, О. Терещенка, В. Федорова, Дж. Фіннерті та ін.
Актуальність теми. Узагальнення й аналіз опублікованих за даною проблематикою робіт дозволили зробити висновок про те, що питання формування концептуальних і методичних підходів щодо вирішення задачі фінансового забезпечення розвитку інтегрованих структур недостатньо розроблені як у науковому, так і в організаційно-практичному аспектах.
Об'єктивна необхідність подальшого поглиблення теоретичних і методичних досліджень пов'язана, насамперед, з необхідністю уточнення відповідного понятійного апарату, визначення засад прийняття фінансових рішень в інтегрованих структурах суб’єктів господарювання, узгодження фінансового забезпечення в межах таких угруповань, розробки рекомендацій щодо залучення додаткових фінансових ресурсів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Фінансове забезпечення розвитку інтегрованих структур суб’єктів господарювання

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок