Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНТАКТНА ВЗАЄМОДІЯ ПЛАСТИН З КРИВОЛІНІЙНИМИ ОТВОРАМИ І РОЗІМКНЕНИХ ПІДСИЛЮВАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ

КОНТАКТНА ВЗАЄМОДІЯ ПЛАСТИН З КРИВОЛІНІЙНИМИ ОТВОРАМИ І РОЗІМКНЕНИХ ПІДСИЛЮВАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ

Назва:
КОНТАКТНА ВЗАЄМОДІЯ ПЛАСТИН З КРИВОЛІНІЙНИМИ ОТВОРАМИ І РОЗІМКНЕНИХ ПІДСИЛЮВАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,59 KB
Завантажень:
412
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ЛУЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БАТИШКІНА ЮЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА
УДК 539.3
КОНТАКТНА ВЗАЄМОДІЯ ПЛАСТИН З КРИВОЛІНІЙНИМИ ОТВОРАМИ І РОЗІМКНЕНИХ ПІДСИЛЮВАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луцьк – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Рівненському державному гуманітарному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Сяський Андрій Олексійович,
Рівненський державний гуманітарний університет МОН України,
проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Стадник Мирон Михайлович,
Український державний лісотехнічний університет МОН України,
завідувач кафедри вищої математики, м. Львів;
кандидат фізико-математичних наук, доцент
Шелестовський Борис Григорович
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя
МОН України, завідувач кафедри вищої математики.
Провідна установа – Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, відділ фізичних основ руйнування і міцності матеріалів, м. Львів.
Захист відбудеться „18” березня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 32.075.01 при Луцькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Луцького державного технічного університету за адресою: 43018, м. Луцьк. вул. Львівська, 75.
Автореферат розіслано „16” лютого 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради
кандидат технічних наук Бондарський О.Г.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Пластинки, послаблені отворами, знаходять широке застосування в машинобудуванні, судно-авіабудуванні та інших галузях інженерної практики. Часткове підсилення контурів отворів тонкими пружними елементами змінної жорсткості дозволяє знайти оптимальний розв’язок двох суперечливих проблем сучасного машинобудування і будівництва – підвищення надійності і зниження металомісткості машин і споруд.
Сучасні успіхи в галузі розрахунку пластин з отворами, контури яких підсилені замкненими (кільцеподібними) пружними ребрами, а також взаємодії пластин з жорсткими включеннями, стали можливими завдяки дослідженням, пов’язаним з іменами Божидарніка В.В., Мартиновича Т.Л., Панасюка В.В., Підстригача Я.С., Пелеха Б.Л., Савіна Г.М., Саврука М.П., Стадника М.М, Стащука М.Г., Сулима Г.Т., Тульчія В.І., Флейшмана Н.П., Шваб’юка В.І., Шереметьєва М.П., Юринця В.Є.
Проблема контактної взаємодії розімкнених пружних ребер, які частково підсилюють контури криволінійних отворів в ізотропних та ортотропних пластинках, вивчена недостатньо. Наявні в цьому напрямку дослідження стосуються, в основному, кругових отворів або симетричного підсилення контурів криволінійних отворів. В роботах Александрова В.М., Арутюняна Н.Х., Зоненашвілі Й.А., Корнієнко В.П., Мартиновича Т.Л., Мхітаряна С.М., Опанасовича В.К., Руденко А.Г., Сяського А.О, Сяського В.О., Торосяна Ф.С., Тульчія В.І., Туманяна Р.С., Юрченкова О.М., Якимовича Т.І., Ярошенко В.О. та інших наближеними і експериментальними методами досліджено вплив на напружений стан пластинки форми отвору, матеріалу пластинки, геометрії та жорсткості симетричного підсилення.
Що стосується несиметричного підсилення контура отвору в пластинці, то багато аспектів цієї проблеми не знайшли свого вирішення або зовсім не розглядалися. Зокрема, не розглядалися задачі про часткове підсилення пластинок з отворами пружними ребрами змінної жорсткості довільного розміщення на контурі отвору. Актуальною залишається проблема зменшення концентрації напружень в околі торців підсилювальних елементів.
Не менш важливою є проблема передачі силового і моментного навантаження до пластинок з отворами від тонкостінних пружних розімкнених елементів змінної жорсткості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: КОНТАКТНА ВЗАЄМОДІЯ ПЛАСТИН З КРИВОЛІНІЙНИМИ ОТВОРАМИ І РОЗІМКНЕНИХ ПІДСИЛЮВАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок