Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ КАПСУЛ З НАТРІЮ ДИКЛОФЕНАКОМ ПРОЛОНГОВАНОЇ ДІЇ

РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ КАПСУЛ З НАТРІЮ ДИКЛОФЕНАКОМ ПРОЛОНГОВАНОЇ ДІЇ

Назва:
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ КАПСУЛ З НАТРІЮ ДИКЛОФЕНАКОМ ПРОЛОНГОВАНОЇ ДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,54 KB
Завантажень:
173
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА ФАРМАЦЕВТИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
БОБРИЦЬКА ЛАРИСА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК: 615.453.42.014.6.0154:615.276
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ КАПСУЛ З НАТРІЮ ДИКЛОФЕНАКОМ ПРОЛОНГОВАНОЇ ДІЇ
15.00.01 - технологія ліків та промислова фармація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
фармацевтичних наук
Харків - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі заводської технології ліків Національної фармацевтичної академії України Міністерства охорони здоров'я України
Науковий керівник: Офіційні опоненти: Провідна установа: доктор фармацевтичних наук, професор ЧУЄШОВ ВЛАДИСЛАВ ІВАНОВИЧ Національна фармацевтична академія України, завідувач кафедри заводської технології ліків. доктор фармацевтичних наук, професор ПЕРЦЕВ ІВАН МАТВІЙОВИЧ Національна фармацевтична академія України, завідувач кафедри фармацевтичної технології та фармакології ІПКСФ; доктор фармацевтичних наук, професор КАЗАРИНОВ МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ Державний науковий центр лікарських засобів, завідувач відділу таблетованих лікарських засобів. Львівський державний медичний університет ім.Данила Галицького, кафедра технології ліків з курсом промислової фармації.
Захист відбудеться " 27 " червня_ 2001 року о_ 1200 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.605.01 при Національній фармацевтичній академії України за адресою: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної фармацевтичної академії України (61168, м. Харків, вул. Блюхера, 4).
Автореферат розісланий " 25 " травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.С.Гриценко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з задач вітчизняної фармації є розширення асортименту лікарських препаратів на фармацевтичному ринку України і поліпшення терапевтичних властивостей існуючих.
Пролонгація як біофармацевтичний прийом має актуальне значення для лікарських препаратів різнобічної фармакологічної дії, зокрема для нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ). Це обумовлено тим, що для досягнення лікувального ефекту потрібно їх тривале вживання при 3-4 разовому прийомі протягом доби, що призводить до виникнення побічних проявів.
Створення лікарської форми пролонгованої дії на основі НПЗЗ є актуальною задачею, оскільки дозволяє підтримувати терапевтичну концентрацію діючої речовини в організмі на визначеному постійному рівні протягом тривалого часу і тим самим одержувати високоефективний, безпечний і зручний у використанні препарат.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Національної фармацевтичної академії України (№ держреєстрації 0198U007011) та проблемної комісії "Фармація" МОЗ України.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є створення лікарського препарату з натрію диклофенаком пролонгованої дії у вигляді твердих желатинових капсул для застосування в терапії ревматичних захворювань.
Для досягнення поставленої мети необхідно було вирішити наступні задачі:
·
проаналізувати та узагальнити сучасні літературні дані щодо способів одержання лікарських препаратів пролонгованої дії;
· обгрунтувати вибір терапевтичної дози діючої речовини і раціональної лікарської форми на її основі;
· вивчити і проаналізувати фізико-хімічні властивості та технологічні характеристики натрію диклофенаку і допоміжних речовин;
· теоретично й експериментально обгрунтувати склад і технологію капсул з натрію диклофенаком пролонгованої дії;
· провести дослідження з встановлення основних показників якості розроблених капсул пролонгованої дії;
· вивчити стабільність капсул у процесі зберігання, визначити вид упаковки і термін придатності препарату;
· провести доклінічні фармакологічні дослідження препарату;
· розробити та апробувати в промислових умовах тимчасовий технологічний регламент на виробництво капсул "Диклофенак-ретард";
· розробити НТД на препарат і подати до Державного фармакологічного
центру лікарських засобів МОЗ України з метою одержання рекомендації
на проведення клінічних випробувань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ КАПСУЛ З НАТРІЮ ДИКЛОФЕНАКОМ ПРОЛОНГОВАНОЇ ДІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок