Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА стратегії регулювання зайнятості трудових ресурсів (НА ПРИКЛАДІ МАТЕРІАЛІВ В’єТНАМУ)

РОЗРОБКА стратегії регулювання зайнятості трудових ресурсів (НА ПРИКЛАДІ МАТЕРІАЛІВ В’єТНАМУ)

Назва:
РОЗРОБКА стратегії регулювання зайнятості трудових ресурсів (НА ПРИКЛАДІ МАТЕРІАЛІВ В’єТНАМУ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,89 KB
Завантажень:
190
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
Рада по вивченню продуктивних сил України
Нгуєн Куок Туан
УДК 331.5 (597)
РОЗРОБКА стратегії регулювання
зайнятості трудових ресурсів
(НА ПРИКЛАДІ МАТЕРІАЛІВ В’єТНАМУ)
Спеціальність 08.09.01 – Демографія, економіка праці,
соціальна економіка і політика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському державному економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Гродзинська Ірина Олександрівна,
Одеський державний економічний університет,
професор кафедри маркетингу та економіки туризму
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук Заяць Тетяна Анатоліївна, Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, головний науковий співробітник;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Ярошенко Ганна Василівна, Науково-дослідний інститут праці і зайнятості населення Міністерства праці та соціальної політики України і НАН України, вчений секретар.
Провідна установа:
Інститут економіки промисловості НАН України, відділ економічних проблем охорони праці та соціальної політики , м. Донецьк.
Захист відбудеться 7 липня 2003 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.160.01 Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032, м. Київ-32, бульвар Тараса Шевченка, 60.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032, м. Київ-32, бульвар Тараса Шевченка, 60.
Автореферат розісланий “4” червня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор Бандур С.I.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. У сучасному періоді у В’єтнамі відбуваються трансформаційні процеси, які пов’язані з переорієнтацією економіки на ринкові відносини та супроводжуються низкою негативних тенденцій, зокрема зростанням безробіття.
Ринок праці В’єтнаму та його регіонів характеризується зниженням рівня зайнятості, зростанням довготривалого безробіття, неефективним використанням трудових ресурсів.
Методологічні та методичні проблеми такого багато–аспектного явища як зайнятість завжди займали значне місце у світовій економічній науці.
Питання зайнятості в науково-економічній літературі в різних контекстах досліджувало багато вчених, наприклад Бандур С.І., Богиня Д.П., Володимирський Е. О., Гродзинська І.О., Заславська Т. І., Заяць Т. А., Колот А. М., Котляр А. Е., Крижко І.Д., Куценко В.І., Лібанова Е. М., Мандибура В. О., Онікієнко В. В., Палій О. М., Саєнко Ю. І. та інші.
Серед в’єтнамських учених, які досліджували проблеми зайнятості: Буй Куанг Бінь, Во Суан Тієн, До Мiнь Кионг, Лє Тхє Зой, Нгуен Куок Тхай та інші.
Разом з тим, динамізм процесів зайнятості, зростання чисельності безробітних та соціально–слабозахищених груп населення, недоліки деяких компонентів політики зайнятості в територіальному розрізі, слабке узагальнення закордонного досвіду у вирішенні питань зайнятості, перетворюють практично кожне завдання регулювання сфери зайнятості в гостру, злободенну проблему.
До теперішнього часу недостатньо досліджені шляхи розв’язання проблем формування трудових ресурсів В’єтнаму в ринкових умовах господарювання, без чого практично неможливо запровадити ефективну систему регулювання зайнятості на усіх рівнях управління.
Ці проблеми до теперішнього часу не були об’єктом комплексного вивчення у В’єтнамі.
Актуальність та важливість досліджень вказаної проблеми для забезпечення соціально-економічного розвитку регіонів В’єтнаму, їх недостатня розробленість та вивченість як у теорії, так і на практиці обумовили вибір теми та напрямок даної дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження здійснено в межах комплексних планових тем науково-дослідного сектору ОДЕУ „Реструктуризація господарських систем у сфері підприємництва” (номер державної реєстрації 0100U005394) і кафедри управління трудовими ресурсами: „Формування і використання трудових ресурсів у регіоні та на підприємстві в умовах ринкової економіки” та „Розвиток підприємницького сектору як напрямок стабілізації зайнятості”, в межах яких дисертантом розроблено методологічні положення щодо стратегії регулювання розвитку підприємницького сектору і зайнятості трудових ресурсів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА стратегії регулювання зайнятості трудових ресурсів (НА ПРИКЛАДІ МАТЕРІАЛІВ В’єТНАМУ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок