Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАТИЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ З УРАХУВАННЯМ КОГНІТИВНИХ ЯКОСТЕЙ СТУДЕНТІВ

ІНФОРМАТИЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ З УРАХУВАННЯМ КОГНІТИВНИХ ЯКОСТЕЙ СТУДЕНТІВ

Назва:
ІНФОРМАТИЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ З УРАХУВАННЯМ КОГНІТИВНИХ ЯКОСТЕЙ СТУДЕНТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,04 KB
Завантажень:
410
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ФІЛЕНКО ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
УДК: 796.011.3-057.36
ІНФОРМАТИЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ З УРАХУВАННЯМ КОГНІТИВНИХ ЯКОСТЕЙ СТУДЕНТІВ
24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Харків – 2007


Дисертацію є рукопис.
Роботу виконано у Харківській державній академії фізичної культури Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук, доцент
Ашанін Володимир Семенович,
Харківська державна академія фізичної культури,
проректор з науково-дослідної роботи,
завідувач кафедри інформатики і біомеханіки.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Шиян Богдан Михайлович,
Тернопільський національний педагогічний
університет імені Володимира Гнатюка,
завідувач кафедри теоретичних основ
і методики фізичного виховання;
доктор біологічних наук, професор
Друзь Валерій Анатолійович
Харківський національний університет
внутрішніх справ
Міністерства внутрішніх справ України,
професор кафедри прикладної психології.
Провідна установа: Луганський національний педагогічний
університет імені Тараса Шевченка,
Міністерство освіти і науки України,
м. Луганськ.
Захист відбудеться 24 квітня 2007 року о 13.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.862.01 у Харківській державній академії фізичної культури за адресою: 61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківської державної академії фізичної культури (61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99).
Автореферат розіслано 23 березня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ашанін В.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Сучасний розвиток інформаційного суспільства вимагає застосування нових інформаційних технологій навчання в вищих навчальних закладах (ВНЗ) фізичної культури. Державні документи (Закон України про фізичну культуру і спорт, Закон України про національну програму інформатизації, Державна програма розвитку фізичної культури і спорту в Україні, наказ Міністерства освіти і науки України “Про проведення педагогічного експерименту з кредитно-модульної системи організації навчального процесу”) створюють правову основу для стратегії рішення проблем забезпечення інформаційних потреб освіти, науки, фізичної культури та спорту.
Аналіз літературних джерел та практичних розробок свідчить про наявність досліджень, присвячених використанню комп’ютерних технологій у навчальному процесі ВНЗ фізичної культури (І.В. Огірко, 2000; В.Ю. Волков, 2001; Б.М. Шиян, 2002; В.О. Кашуба, 2005 та ін.). У науковій літературі пропонується широкий спектр комп’ютерних програм для вирішення завдань різних напрямків фізичного виховання, в тому числі в навчальному та тренувальному процесі.
У працях Р.Т. Раєвського (1994), О.В. Скалія (2002), Г.Р. Генсерук (2005), Свістельник І.Р. (2006) обґрунтовані теоретико-методичні аспекти інформатизації освіти вищих навчальних закладів фізичної культури, дидактичні основи розробки комп’ютерних навчальних програм та методики їх використання при підготовці студентів ВНЗ фізичної культури.
Пошуком оптимальних шляхів рішення проблеми розвитку пізнавальних процесів у студентів вищих фізкультурних навчальних закладів займаються багато вчених (В.А. Друзь, 2000; В.С. Ашанін, 2004; Г.В. Коробейніков, 2005; Г.В. Ложкін, 2005; О.С. Куц, 2006 та ін.). Вони встановили, що рівень розвитку інтелектуальних здібностей у студентів залежить від застосування викладачем засобів та методів навчання, адекватних їх індивідуальним можливостям.
Разом з цим, особливої актуальності набувають теоретичні та практичні аспекти розробки інформаційних технологій навчання, які б враховували індивідуальні когнітивні якості студентів та сприяли підвищенню якості підготовки фахівців у вищих навчальних закладах фізичної культури.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІНФОРМАТИЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ З УРАХУВАННЯМ КОГНІТИВНИХ ЯКОСТЕЙ СТУДЕНТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок