Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ ІНФОРМАТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ І РОЗРОБКА АВТОМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСОМ ЕКСТРАКЦІЇ

АНАЛІЗ ІНФОРМАТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ І РОЗРОБКА АВТОМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСОМ ЕКСТРАКЦІЇ

Назва:
АНАЛІЗ ІНФОРМАТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ І РОЗРОБКА АВТОМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСОМ ЕКСТРАКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,46 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Головач Ігор Романович
УДК 664.1.035
АНАЛІЗ ІНФОРМАТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ
І РОЗРОБКА АВТОМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ
ПРОЦЕСОМ ЕКСТРАКЦІЇ
Спеціальність 05.13.07 Автоматизація технологічних процесів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Лозинський Орест Юліанович,
завідувач кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок Національного університету “Львівська політехніка”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Семенцов Георгій Никифорович,
завідувач кафедри технологічних процесів і моніторингу в екології Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу;
доктор технічних наук, професор
Пальчевський Богдан Олексійович,
завідувач кафедри пакування та автоматизації виробничих процесів Луцького Державного технічного університету.
Провідна установа: Український Національний університет
харчових технологій (м. Київ)
Захист відбудеться “28” січня 2005р. о “12” год. “00” хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.04 в Національному університеті “Львівська політехніка” (79013, м. Львів, вул. Устіяновича, 5, ауд 51).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (Львів, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий “25” грудня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Вашкурак Ю.З.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В процесі виробництва цукру на цукровому заводі важливе місце займає станція сокодобування. Екстрактори неперервної дії, де відбувається екстрагування цукру з буряка, задаючи темп роботи всьому цукровому заводу, багато в чому визначають і формують його техніко-економічні показники. Тут втрати кінцевого продукту в відходах виробництва становлять більш як 30% від загальнозаводських втрат. Якість отриманого дифузійного соку істотно впливає на витрати допоміжних матеріалів і палива на подальших стадіях виробництва, на вміст цукру в мелясі. Системи автоматичного керування похилих екстракторів, які застосовуються, не задовольняють повною мірою технологічні вимоги, оскільки не повністю контролюють і регулюють фактори, які впливають на технологічний процес екстракції цукру з буряка.
Основним недоліком цих систем є те, що регулювання якісних показників процесу екстрагування, до яких належить стан соко-стружкової суміші в екстракторі, відбувається побічно і з значним запізненням. Це призводить до того, що неможливо отримати оперативну інформацію про такий важливий параметр процесу екстракції як коефіцієнт використання дифузійного потоку, який характеризує гідродинамічний стан в екстракторі.
Таким чином, процес екстракції цукру з буряка належить до складних хіміко-технологічних процесів, керування якими не відповідає потрібному рівню, тому що не дає змоги оперативно адаптувати керуючі впливи до реальних умов і тому створення автоматичної системи керування цим процесом на основі поточної інформації про його координати дасть можливість забезпечити роботу станції сокодобування за обраним критерієм оптимізації. В цьому і полягає актуальність даної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках науково-дослідних робіт Національного університету “Львівська політехніка”, тематика яких відповідає координаційним цільовим та галузевим програмам, в які входить напрям: “Створення математичних моделей електромеханічних перетворювачів і систем, автоматизації систем керування технологічними процесами і електромеханічних систем автоматичного керування промисловим обладнанням, їх автоматизоване проектування”.
Проведені дослідження виконувалися за участю автора в науково-дослідних роботах, зокрема, у держбюджетних роботах Міністерства освіти та науки України ДБ7/“Ощадність” (держреєстрація №0101U000875) ДБ7/“Критерій” (держреєстрація №0103U001364) протягом 2001-2004рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: АНАЛІЗ ІНФОРМАТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ І РОЗРОБКА АВТОМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСОМ ЕКСТРАКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок