Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ЕПОКСИКОМПОЗИТІВ МОДИФІКОВАНИХ ЗОВНІШНІМИ ПОЛЯМИ ДЛЯ ЗАХИСТУ УСТАТКУВАННЯ ВІД КОРОЗІЇ І СПРАЦЮВАННЯ

РОЗРОБКА ЕПОКСИКОМПОЗИТІВ МОДИФІКОВАНИХ ЗОВНІШНІМИ ПОЛЯМИ ДЛЯ ЗАХИСТУ УСТАТКУВАННЯ ВІД КОРОЗІЇ І СПРАЦЮВАННЯ

Назва:
РОЗРОБКА ЕПОКСИКОМПОЗИТІВ МОДИФІКОВАНИХ ЗОВНІШНІМИ ПОЛЯМИ ДЛЯ ЗАХИСТУ УСТАТКУВАННЯ ВІД КОРОЗІЇ І СПРАЦЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,10 KB
Завантажень:
481
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Луцький державний технічний університет
Бадищук Василь Ігорович
УДК 678.64:678.026
РОЗРОБКА ЕПОКСИКОМПОЗИТІВ МОДИФІКОВАНИХ ЗОВНІШНІМИ ПОЛЯМИ ДЛЯ ЗАХИСТУ УСТАТКУВАННЯ ВІД КОРОЗІЇ І СПРАЦЮВАННЯ
05.02.01 - матеріалознавство
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луцьк – 2006


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Букетов Андрій Вікторович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, доцент кафедри комп’ютерно-інтеґрованих технологій.
Офіційні опоненти: доктор хімічних наук, професор
Братичак Михайло Миколайович,
Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри хімічної технології переробки нафти та газу.
кандидат технічних наук, доцент
Гулай Ольга Іванівна,
Луцький державний технічний університет, старший викладач кафедри фізичної хімії.
 
Провідна установа: Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України, м.Київ
Захист відбудеться 23 березня 2006 року о 14.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 32.075.02 при Луцькому державному технічному університеті за адресою: 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Луцького державного технічного університету (вул. Львівська, 75).
Автореферат розіслано 16 лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 32.075.02,
кандидат технічних наук, доцент Гусачук Д.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нині у багатьох галузях промисловості розвинутих країн світу для захисту технологічного устаткування від корозії та спрацювання ефективно використовують композити на основі епоксидних смол. Ускладнення умов експлуатації технологічного устаткування, зокрема, робота механізмів під впливом аґресивних середовищ при знакозмінних навантаженнях і підвищених температурах, зумовлює підвищені вимоги до експлуатаційних характеристик епоксидних композитних матеріалів. Сьогодні провідні учені світу і України на основі розроблених технологій та досконало підібраних інґредієнтів удосконалюють вже відомі і створюють нові сучасні матеріали. Одним з перспективних напрямків поліпшення властивостей композитів є модифікація їх зовнішніми силовими полями. Саме тому застосування ультрафіолетового опромінення, магнітного поля для створення композитних матеріалів з комплексом підвищених експлуатаційних характеристик є актуальним завданням сучасного матеріалознавства. У зв’язку з цим, важливим є встановлення закономірностей впливу вказаних полів на процеси структурування при формуванні матеріалів, а також на їхні властивості. Саме тому цікавим і перспективним з наукової і практичної точки зору є нові методи модифікації компонентів матриці та наповнювача зовнішніми полями на попередній стадії формування полімеркомпозитних матеріалів (до введення твердника).
Зв’язок роботи з науковими роботами, програмами, планами, темами. Роботу виконано в межах держбюджетної теми ТДТУ імені Івана Пулюя ДІ 108-03 “Створення полімеркомпозитних матеріалів для захисту технологічного устаткування від корозії та спрацювання”, ДІ 129-06 “Розробка полімеркомпозитних покриттів і матеріалів з підвищеними експлуатаційними характеристиками для машинобудування”.
Мета і завдання досліджень. Метою дисертаційної роботи є дослідження закономірностей структурування епоксидних композитних матеріалів з дисперсними наповнювачами під впливом ультрафіолетового опромінення і постійного магнітного поля для створення нових епоксикомпозитів і покриттів на їхній основі з підвищеними експлуатаційними характеристиками.
Для досягнення мети необхідно було вирішити такі наукові і практичні завдання:
1. Дослідити вплив природи мінеральних наповнювачів на механізм структуроутворення композитних матеріалів та їхні експлуатаційні характеристики.
2. Дослідити структурні характеристики поверхневих шарів (протяжність і густину) на межі поділу фаз залежно від хімічної активності і магнітної природи введеної у зв’язувач дисперсної фази.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА ЕПОКСИКОМПОЗИТІВ МОДИФІКОВАНИХ ЗОВНІШНІМИ ПОЛЯМИ ДЛЯ ЗАХИСТУ УСТАТКУВАННЯ ВІД КОРОЗІЇ І СПРАЦЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок