Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ РАДІОМОДИФІКАТОРІВ - СУЛЬФАТУ МІДІ ТА РЕКОМБІНАНТНОГО ?2b-ІНТЕРФЕРОНУ В КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК СТРАВОХОДУ ТА РАК ШЛУНКА З ПОШИРЕННЯМ НА СТРАВОХІД

ЗАСТОСУВАННЯ РАДІОМОДИФІКАТОРІВ - СУЛЬФАТУ МІДІ ТА РЕКОМБІНАНТНОГО ?2b-ІНТЕРФЕРОНУ В КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК СТРАВОХОДУ ТА РАК ШЛУНКА З ПОШИРЕННЯМ НА СТРАВОХІД

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ РАДІОМОДИФІКАТОРІВ - СУЛЬФАТУ МІДІ ТА РЕКОМБІНАНТНОГО ?2b-ІНТЕРФЕРОНУ В КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК СТРАВОХОДУ ТА РАК ШЛУНКА З ПОШИРЕННЯМ НА СТРАВОХІД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,39 KB
Завантажень:
194
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ОНКОЛОГІЇ
Крахмальов Павло Сергійович
УДК 616.329-006.6-089-085.849-085.37-085.832
ЗАСТОСУВАННЯ РАДІОМОДИФІКАТОРІВ - СУЛЬФАТУ МІДІ ТА
РЕКОМБІНАНТНОГО ?2b-ІНТЕРФЕРОНУ В КОМБІНОВАНОМУ
ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК СТРАВОХОДУ ТА РАК ШЛУНКА З
ПОШИРЕННЯМ НА СТРАВОХІД
14.01.07 - онкологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ-2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті онкології АМН України
Науковий керівник: - доктор медичних наук
Кіркілевськнй Станіслав Ігорович,
Інститут онкології АМН України, м. Київ,
провідний науковий співробітник
відділу торакальної онкології
Офіційні опоненти: - доктор медичних наук, професор
Осинський Сергій Петрович
Інститут експериментальної патології,
онкології і радіобіології ім. Р.Е. Кавецького НАН
України, м. Київ, завідувач відділу модифікації
протипухлинної терапії
- доктор медичних наук
Смоланка Іван Іванович,
Інститут онкології АМН України, м. Київ,
керівник відділу пухлин молочної залози
Провідна установа: - Київська Медична Академій післядипломної
освіти ім. ПЛ. Шупика МОЗ України, кафедра онкології, м.Київ
Захист відбудеться 13.05.2004 року о 13 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.560.01 при Інституті онкології АМН України (03022, м. Київ, вул. Ломоносова 33/43)
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту онкології АМН України (03022, м. Київ, вул. Ломоносова 33/43)
Автореферат розісланий 09.04.2004 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат медичних наук С. О. Родзаєвський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Лікування хворих на рак стравоходу та рак шлунка, що поширюється на стравохід, відносять до однієї з найбільш важких і невирішених проблем сучасної клінічної онкології. Тяжкість захворювання обумовлена тим, що при цій патології пухлина достатньо швидко викликає порушення прохідності їжі. Синдром дисфагії, який завдає хворому велику психоемоційну травму, за декілька місяців призводить до кахексії і до "голодної смерті".
Захворюваність на рак стравоходу в різних регіонах України дорівнює 4-7 на 100 тис населення, що, фактично, тотожно захворюваності у економічно розвинених країнах. У цілому на планеті рак стравоходу займає четверте місце у структурі онкологічних захворювань чоловічого населення (Ганул В.Л., Кіркілевський С.І., 2003).
Захворюваність на рак шлунка з поширенням на стравохід в Україні складає 5 випадків на 100 тис населення, що співпадає з даними відносно раку стравоходу (Щепотин И.Б., Эванс С.Р.Т., 2000).
Хірургічне лікування хворих з пухлинами стравоходу та проксимальних відділів шлунка дозволяє якісно поліпшувати лікувальну допомогу, але віддалені результати лікування залишаються незадовільними.
При хірургічному лікуванні хворих на рак стравоходу у 1 стадії п'ятирічна Виживаність висока, дорівнює 61% (Li Н., Yao S.C. 1997, Igaki Н. та співавт., 2003), у 3 стадії, яка є найбільш поширеною серед цього контингенту хворих, вона складає усього 3-6 %( Sharpe D.A. та співавт., 1996, Collard JM., 2001). При раку шлунка з переходом на стравохід картина аналогічна (Sharpe D.A. та співавт., 1996). Операції при місцевопоширеному раку рідкі саме тому, що 60 % хворих із уперше встановленим діагнозом уже мають 3 або 4 стадію хвороби (Hsu С.Р. та співавт., 2001).
Рандомізовані дослідження останніх років не виявили ніяких розходжень у резектабельності та у п'ятирічній виживаності між тільки хірургічним лікуванням і хірургічним із передопераційною радіотерапією (Li Н., Yao S.C., 1997, S.J. Arnott та співавт., 1998). Не виявлено також достовірних розходжень між хірургічним лікуванням та передопераційною брахітерапією (Churn M та співавт., 2002, Sharma D.N. та співавт., 2002). Це ж стосується ефективності проведення передопераційної терморадіотерапії порівняно з суто хірургічним лікуванням (Fuwa N. та співавт., 2001). Тому представляється актуальним оптимізація та удосконалення цих методів із метою підвищення ефективності комбінованого лікування хворих на рак стравоходу та рак шлунка з поширенням на стравохід.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ РАДІОМОДИФІКАТОРІВ - СУЛЬФАТУ МІДІ ТА РЕКОМБІНАНТНОГО ?2b-ІНТЕРФЕРОНУ В КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК СТРАВОХОДУ ТА РАК ШЛУНКА З ПОШИРЕННЯМ НА СТРАВОХІД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок