Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОКРАЩАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ЗА РАХУНОК ЗМЕНШЕННЯ ЇХ РІВНЯ ЗОВНІШНЬОГО ШУМУ

ПОКРАЩАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ЗА РАХУНОК ЗМЕНШЕННЯ ЇХ РІВНЯ ЗОВНІШНЬОГО ШУМУ

Назва:
ПОКРАЩАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ЗА РАХУНОК ЗМЕНШЕННЯ ЇХ РІВНЯ ЗОВНІШНЬОГО ШУМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,86 KB
Завантажень:
177
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Федоров Володимир Вікторович
УДК 621.43.065; 629.113/.115
ПОКРАЩАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ
АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
ЗА РАХУНОК ЗМЕНШЕННЯ ЇХ РІВНЯ ЗОВНІШНЬОГО ШУМУ
Спеціальність 05.22.02 — Автомобілі та трактори
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник : | доктор технічних наук, професор
САХНО Володимир Прохорович,
Національний транспортний університет, завідуючий кафедрою „Автомобілі”
Офіційні опоненти : | доктор технічних наук, професор
КУРНІКОВ Іван Петрович,
Національний транспортний університет, завідуючий кафедрою „Виробничі системи і сервіс на транспорті”
кандидат технічних наук, професор
МАРЧУК Микола Михайлович,
Український державний університет водного господарства та природокористування, завідуючий кафедрою “Автомобілі та автомобільне господарство”
Провідна установа : | Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедри “Трактори і автомобілі” та “Експлуатація машин та інженерний менеджмент”, м. Київ
Захист відбудеться 25 червня 2004 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .059.03 в Національному транспортному університеті за адресою : 01010, м. Київ-10,  вул. Суворова, , ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою : 01103, Україна, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий 21 травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Посвятенко Е.К. 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Автомобільний транспорт представляє велике значення для народного господарства України. Він є досить конкурентноспроможним у порівнянні з іншими видами транспорту, а в деяких областях народного господарства — лідируючим. Крім позитивних характеристик автотранспортні засоби (далі — автомобілі) мають, і негативні. Однією з негативних характеристик автомобілів є шумове забруднення довкілля.
Шум автомобілів досить негативно впливає на здоров’я людей, особливо у містах. За останнє десятиліття в Україні значно зросла кількість автомобілів і щільність транспортних потоків. Україна ввела Правила ЄЕК ООН, що знизило допустиму межу рівня шуму на (3  ) дБА. Тому проблема шумового забруднення автомобілями довкілля стала більш актуальною.
Автомобіль є складною акустичною системою, що складається з багатьох окремих акустичних джерел. Одним із основних джерел шуму автомобіля є відпрацьовані гази двигуна. Тому одним із засобів по зменшенню шуму автомобілів є боротьба саме з цим джерелом шуму за рахунок використання глушників шуму відпрацьованих газів двигунів.
Останнім часом досягнуто значних успіхів в створенні ефективних глушників шуму автомобільних двигунів. З іншої сторони ще не можна вважати, що існуючі глушники повністю відповідають вимогам, які до них пред’являються, перш за все в плані шумопридушуючої ефективності.
Тому актуальною є задача вдосконалення існуючих глушників шуму відпрацьованих газів шляхом створення принципово нових конструкцій глушників, в яких будуть використовуватись крім відомих принципів шумопридушення й нові, а також по новому використовуватись відомі принципи шумоглушіння.
Звязок роботи з науковими програмами, темами. Робота виконана в рамках НДР „Дослідження механіки та енергетики автомобілів і автопоїздів” № держреєстрації U003346, що виконується кафедрою „Автомобілі” Національного транспортного університету.
Мета роботи — покращання екологічних показників автотранспортних засобів за рахунок зменшення їх рівня шуму, що досягається вдосконаленням конструкції глушників.
Для досягнення поставленої мети були вирішені наступні задачі :
1. Проведено аналіз існуючих конструкцій глушників відпрацьованих газів ДВЗ автомобілів. Проведено класифікацію глушників шуму відпрацьованих газів ДВЗ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПОКРАЩАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ЗА РАХУНОК ЗМЕНШЕННЯ ЇХ РІВНЯ ЗОВНІШНЬОГО ШУМУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок