Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДВОСТОРОННЬОГО ЖАРІННЯ М'ЯСА ПІД ОСЬОВИМ ТИСКОМ

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДВОСТОРОННЬОГО ЖАРІННЯ М'ЯСА ПІД ОСЬОВИМ ТИСКОМ / сторінка 6

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДВОСТОРОННЬОГО ЖАРІННЯ М'ЯСА ПІД ОСЬОВИМ ТИСКОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,86 KB
Завантажень:
387
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Це дало можливість розробити технологію жаріння, за якою суттєво (до 20%) підвищується вихід готового продукту, знижується тривалість одного циклу жаріння в 7…10 разів і питома витрата електроенергії в 3…7 разів в порівнянні з традиційною технологією жаріння.
У четвертому розділі "Розробка дослідно-промислового зразка апарата для двостороннього жаріння м'яса під осьовим тиском" наведено вимоги до конструкції апарата та його схема (рис. 10).
Здійснено розрахунок механізму створення тиску на продукт і тепловий розрахунок, за яким підібрано електричні нагрівачі. На їх основі здійснено розробку проектної документації на виготовлення дослідно-промислового зразка апарата для двостороннього жаріння м'яса під осьовим тиском.
Наведено опис дослідно-промислового зразка апарата для двостороннього жаріння м'яса під осьовим тиском, виготовленого за розробленою проектною докумен- тацією. Надані рекомендації щодо раціональної експлуатації апарата на підприємствах харчування для забезпечення його тривалої безвідмовної роботи.
Наведено результати ви- робничих випробувань, які про- водились на базі навчально-виробничого комбінату ПУСКУ, з визначення основних технічних характеристик апарата (табл. 1) і органолептичної оцінки якості готових виробів, які пройшли теплову обробку в апараті за запропонованою технологією.
Таблиця 1
Основні характеристики дослідно-промислового зразка апарата
для двостороннього жаріння м'яса під осьовим тиском
Характеристика Одиниця вимірювання Значення (в чисельнику - по виробах зі свинини, в знаменнику - з яловичини), ±0,05
Тривалість виходу в робочий режим с 477
Вихід готового продукту % 87,4/82,45
Питома витрата електроенергії (кВтЧгод)/кг 0,20/0,27
Маса кг 15,545
Температура поверхонь жаріння оС 150
Споживана потужність Вт 1383
На базі недоліків, виявлених у ході виробничих випробувань, проведено додаткове дослідження температурних полів поверхонь жаріння дослідно-промислового зразка апарата, в ході яких встановлено, що їх загальна нерівномірність за цикл між вимиканням і вмиканням ТЕНів терморегулятором складає 30 оС.
В умовах двостороннього жаріння під осьовим тиском, коли тривалість теплової обробки невелика (від 38 до 80 с), а швидкість процесу значна, нерівномірність температурного поля поверхонь жаріння негативно впливає на якість виробів: неоднаковий темп підводу теплоти до різних частин одного виробу призводить до неоднакового їх прогрівання, внаслідок чого у виробі відбувається також і перерозподіл вологи. При цьому органолептичні показники знижуються. Через вказані причини використання ТЕНів для нагріву поверхонь жаріння при двосторонньому підводі теплоти до продукту недоцільне, що стало підставою для проведення пошуку альтернативних нагрівачів.
В результаті проведеного пошуку сумісно з представниками ТОВ "Сімеб" було розроблено технічне завдання на розробку і виго- товлення серії нагрівачів електричних фольгових двох типорозмірів і потуж- ності для використання в апаратах для двостороннього жаріння м'яса під осьовим тиском, за яким розроблені технічні умови на вказані нагрівачі ВТУУ14336028-04 "Нагрівачі елек- тричні фольгові плоскі НЕФ-ГК-0,5/110 і НЕФ-ГК-1,1/110 для жаріння м'яса і м'ясопродуктів в контактних грилях", проведені виробничі випро- бування нагрівачів установчої серії і вироблена серія вказаних нагрівачів.
Використання НЕФів і нанесен- ня шару тефлону товщиною 50 мкм на поверхні жаріння дозволило знизити нерівномірність температурного поля до 5 оС (рис. 11).
У п'ятому розділі "Практична реалізація результатів досліджень" на базі рекомендацій, отриманих у ході виробничих випробувань дослідно-промислового зразка апарата і проведених додаткових досліджень, розроблена схема промислового зразка апарата для двостороннього жаріння під осьовим тиском без вантажу (рис. 12), складене технічне завдання на його розробку і виготовлення на ВАТ "Полтавамаш", тривають роботи з підготовки серійного виробництва.
Оцінено економічний ефект від впровадження розробленого апарата, який полягає в зменшенні питомих витрат електроенергії на процес жаріння в 3.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДВОСТОРОННЬОГО ЖАРІННЯ М'ЯСА ПІД ОСЬОВИМ ТИСКОМ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок