Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РЕГУЛЮВАННЯ СТРУКТУРИ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РЕГУЛЮВАННЯ СТРУКТУРИ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РЕГУЛЮВАННЯ СТРУКТУРИ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,29 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ
МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
НОВАЛЬСЬКА НАДІЯ ІВАНІВНА
УДК: 638.432
НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РЕГУЛЮВАННЯ СТРУКТУРИ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 08.02.03 - Організація управління,
планування і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті (НДЕІ) Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Науковий керівник: - доктор економічних наук, професор
Дяченко Яків Якович
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, завідуючий відділом проблем лісового господарства та природокористування
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор
Кадієвський Володимир Андрійович
Національний аграрний університет, завідуючий кафедрою економічної кібернетики
- кандидат економічних наук
Гетманцева Надія Данилівна
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, завідуюча сектором відділу проблем економічної стратегії, прогнозування та регулювання економіки
Провідна установа:
Інститут економіки НАН України, відділ ресурсного потенціалу АПК (м.Київ)
Захист відбудеться “ 6 ” червня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01103, м. Київ-103, бульвар Дружби народів, 28, 5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01103, м. Київ-103, бульвар Дружби народів, 28.
Автореферат розісланий “ 4 ” травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В.Базилюк
ВСТУП
Актуальність теми. Сучасний етап розвитку АПК України є складним, оскільки відбуваються суттєві зміни в галузевій, територіальній і інституційній структурі економіки.
В умовах значних зрушень у формах власності та суспільних відносин в АПК питання регулювання структури агропромислового виробництва має особливе значення, тому що завдання аграрного сектору полягає не лише у збільшенні масштабів виробництва, а і обумовлюється необхідністю задоволення потреб населення країни в продовольчих товарах вітчизняного виробництва, гарантування продовольчої безпеки держави, поповнення державних резервів і нарощування експортного потенціалу.
Структурні диспропорції, які мають місце, призвели до різкого погіршення кінцевих результатів діяльності агропромислового комплексу, загострення економічних, соціальних і екологічних проблем. Протягом останнього десятиріччя негативний вплив дестабілізації розвитку аграрного сектору економіки проявився в значному скороченні обсягів виробництва продукції і зниження її рентабельності, у перерозподілі основних зон виробництва без врахування особливостей природно-кліматичних і економічних умов, що обумовило зниження інвестиційної привабливості. Відчутною стала тенденція до відставання обсягів виробництва продовольчих товарів по відношенню до потреб внутрішнього ринку.
Результати аналізу наукових розробок вітчизняних вчених засвідчують, що окремі аспекти проблеми досліджено ще недостатньо і потребують пошуку нових підходів до вивчення питання регулювання структури агропромислового виробництва, що і зумовило вибір теми дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи пов’язана з тематикою і планами науково-дослідних робіт Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, зокрема з темами: № 19-00 “Аналіз та прогноз розвитку ринку промислової продукції та її конкурентоспроможності”, ДР №0100U006053; № 6-01 (27): “Аналіз кон’юнктури вітчизняних ринків сільськогосподарської продукції та продовольства, в тому числі біржового, інформаційне та програмне забезпечення прогнозування розвитку цих ринків”, ДР №0101U004803.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РЕГУЛЮВАННЯ СТРУКТУРИ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок