Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЕРУВАННЯ ПІДТРИМАННЯМ БЕЗПЕКИ ПОЛЬОТІВ ЧЕРЕЗ ТЕХНІЧНІ ТА ВИТРАТНІ ЧИННИКИ

КЕРУВАННЯ ПІДТРИМАННЯМ БЕЗПЕКИ ПОЛЬОТІВ ЧЕРЕЗ ТЕХНІЧНІ ТА ВИТРАТНІ ЧИННИКИ

Назва:
КЕРУВАННЯ ПІДТРИМАННЯМ БЕЗПЕКИ ПОЛЬОТІВ ЧЕРЕЗ ТЕХНІЧНІ ТА ВИТРАТНІ ЧИННИКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,05 KB
Завантажень:
339
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГОНЧАРЕНКО Андрій Вікторович
УДК 656.7.08
КЕРУВАННЯ ПІДТРИМАННЯМ БЕЗПЕКИ ПОЛЬОТІВ
ЧЕРЕЗ ТЕХНІЧНІ ТА ВИТРАТНІ ЧИННИКИ
05.13.03 – Системи та процеси керування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті (НАУ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Касьянов Володимир Олександрович,
Національний авіаційний університет,
професор кафедри механіки.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор
Павлов Вадим Володимирович,
Науково-Навчальний Центр Інформаційних
Технологій і Систем,
завідуючий відділом;–
кандидат технічних наук
Шевченко Віктор Леонідович,
Національний науково-дослідний центр
оборонних технологій і воєнної безпеки України,
начальник науково-дослідного управління.
Провідна установа – Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
(НТУУ “КПІ”),
Міністерство освіти і науки України,
м. Київ.
Захист відбудеться „ 26 ” жовтня 2005 року о _1530_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.03 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1., корп. 1 , ауд. 001.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1., корп. 8.
Автореферат розісланий „ _21_ ” _вересня_ 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук,
доцент _____________________________ С.В. Павлова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Дисертаційна робота присвячена оптимізації процесу керування рівнями безпеки польотів (БП) завдяки застосуванню результатів математичного моделювання чинників, що враховують технічні та експлуатаційні важелі, а також втрати, пов’язані з катастрофами повітряних кораблів (ПК).
Актуальність теми. За даними міжнародної організації цивільної авіації протягом останніх 30-40 років відбувається покращення статистичних показників БП. Однак введення в експлуатацію більш пасажиромістких літаків, постійно зростаюча вага політичних, соціальних та економічних наслідків кожної катастрофи роблять цю подію трагедією національного масштабу. З великою вірогідністю вона може бути руйнівною для авіакомпанії.
Планування заходів з підтримання заданого рівня БП, та, у більш загальному сенсі, розробка стратегій керування рівнями БП окрім технічних та організаційних обставин, на рівні країни – політичних та соціальних, визначається також економічними факторами. Врахування в явному вигляді імовірних втрат, обумовлених авіаційними пригодами, зокрема, катастрофами, при оптимізації загальних витрат авіакомпаній на заходи з підтримання БП, розробка відповідних комплексних критеріїв, алгоритмів оптимізації, інтерпретація та застосування отриманих результатів у вигляді рекомендацій відносно величини керуючого впливу є актуальною задачею.
В результаті структурної перебудови авіації України з’явилося багато невеликих авіаційних транспортних систем (АТС). Кількість літаків та їхній наліт зменшилися. Актуальним є з’ясування причин теперішнього незадовільного стану БП в Україні. Такі дослідження на користь України доцільно проводити із залученням світових даних.
В теоретичному плані, при значною мірою ідеалізованих умовах, задача оптимального керування БП розглядається в деяких наукових публікаціях, зокрема роботах Барзиловича Є.Ю. Але для її практичної реалізації потрібна конкретизація, побудова комплексних критеріїв, що залежать від нормованих характеристик льотної придатності.
В даній роботі запропоновано варіант математичної постановки цієї задачі та її розв’язання. Як частина загальної проблеми оптимального планування діяльності галузі та окремих АТС щодо підтримання БП вона є актуальною. Головною особливістю задачі, що розглядається в даній роботі є явне врахування втрат, які несе АТС в результаті авіаційної катастрофи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: КЕРУВАННЯ ПІДТРИМАННЯМ БЕЗПЕКИ ПОЛЬОТІВ ЧЕРЕЗ ТЕХНІЧНІ ТА ВИТРАТНІ ЧИННИКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок