Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕСТАЦІОНАРНІ КОЛИВАННЯ ТРИШАРОВИХ ОБОЛОНОК ОБЕРТАННЯ ПРИ ОСЕСИМЕТРИЧНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

НЕСТАЦІОНАРНІ КОЛИВАННЯ ТРИШАРОВИХ ОБОЛОНОК ОБЕРТАННЯ ПРИ ОСЕСИМЕТРИЧНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

Назва:
НЕСТАЦІОНАРНІ КОЛИВАННЯ ТРИШАРОВИХ ОБОЛОНОК ОБЕРТАННЯ ПРИ ОСЕСИМЕТРИЧНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,92 KB
Завантажень:
323
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ІНСТИТУТ МЕХАНІКИ ім. С.П. ТИМОШЕНКА
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
ХАМРЕНКО Юлія Анатоліївна
УДК 539.3
НЕСТАЦІОНАРНІ КОЛИВАННЯ ТРИШАРОВИХ
ОБОЛОНОК ОБЕРТАННЯ ПРИ ОСЕСИМЕТРИЧНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико–математичних наук
Київ 2001
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Інституті механіки ім. С.П. Тимошенка
Національної академії наук України.
Науковий керівник – | член – кореспондент НАН України
доктор фізико – математичних наук, професор
Шульга Микола Олександрович,
завідувач відділу електропружності
Інституту механіки ім. С.П. Тимошенка
НАН України
Офіційні опоненти – | доктор фізико–математичних наук
Киричок Іван Федорович,
провідний науковий співробітник
Інституту механіки ім. С.П. Тимошенка
НАН України, старший науковий
співробітник (м.Київ);
кандидат фізико – математичних наук
Мукоїд Віктор Петрович,
керівник лабораторії Інституту
підтримки експлуатації атомних
електростанцій (м.Київ)
Провідна установа: | Донецький національний університет, кафедра теорії пружності та обчислювальної математики,
Міністерство освіти і науки України (м. Донецьк)
Захист відбудеться “__27__”____лютого____ 2001 року о _1230_ годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 26.166.01 Інституту механіки ім. С.П.Тимошенка Національної академії наук України за адресою: 03057, м.Київ–57, вул. Нестерова, 3, ауд. 211.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту механіки Національної академії наук
України.
Автореферат розіслано “_24_”__січня____ 2001 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Д26.166.01
доктор фізико-математичних наук | О.П. Жук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Шаруваті оболонки і пластини широко застосовуються в авіа–, ракето–, суднобудуванні та багатьох інших галузях техніки та будівництва. Розвитку теорії і методів розрахунку шаруватих елементів конструкцій на міцність і стійкість при різноманітних впливах надається велика увага. Складність дослідження напружено– деформованого стану шаруватих систем стимулює розвиток прикладних двовимірних теорій. Серед цих теорій основне місце займають теорії побудовані на застосуванні гіпотез для всього пакету шарів в цілому.Такий підхід може бути застосованим у випадках обмеженої різниці між фізико–механічними параметрами шарів і при малих градієнтах напружено–деформованого стану. При значній відмінності фізико–механічних параметрів шарів доцільно застосовувати теорії оболонок з використанням незалежних гіпотез для кожного із шарів. Серед шаруватих тонкостінних елементів конструкцій широко використовуються тришарові структури з можливою значною відмінністю фізико–механічних характеристик шарів. Тришарові елементи конструкцій можуть знаходитися в умовах не тільки статичних, а і динамічних навантажень, в останньому випадку в них буде мати місце напружено–деформований стан із значними градієнтами переміщень і напружень. Це викликає необхідність створення нових і розвитку існуючих варіантів прикладних теорій, розвитку методів розрахунку нестаціонарних коливань шаруватих оболонок із значною різницею фізико–механічних характеристик шарів при нестаціонарних навантаженнях. Таким чином, дослідження нестаціонарних коливань тришарових оболонок обертання в широкому діапазоні зміни фізико–механічних параметрів шарів та типах динамічних навантажень є актуальною задачею механіки деформування твердих тіл.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано у відділі електропружності Інституту механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України у відповідності з державною темою: “Дослідження нестаціонарних хвильових процесів в конструктивно–неоднорідніх пластинах і оболонках на основі узагальненої теорії”, № 0195U009595 (1996--–1998).
Мета і задачі дослідження полягають у вивченні нестаціонарних коливань тришарових оболонок обертання при осесиметричних навантаженнях і включають: постановку динамічних задач тришарових оболонок обертання та вивід варіаційним способом рівнянь коливань і граничних умов при незалежних кінематичних та статичних гіпотезах для кожного шару оболонки; розвиток ефективного чисельного методу розв'язування задач нестаціонарних коливань тришарових оболонок обертання; розв'язування на основі розвинутого методу задач динамічної поведінки тришарових оболонок обертання; виявлення характерних закономірностей хвильових процесів обумовлених неоднорідністю фізико–механічних полів напружень і деформацій; проведення порівняльного аналізу напружено–деформованого стану тришарових оболонок обертання згідно прикладних теорій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: НЕСТАЦІОНАРНІ КОЛИВАННЯ ТРИШАРОВИХ ОБОЛОНОК ОБЕРТАННЯ ПРИ ОСЕСИМЕТРИЧНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок