Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОТОТЕРАПІЯ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ГІНГІВІТУ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ

ФОТОТЕРАПІЯ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ГІНГІВІТУ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ

Назва:
ФОТОТЕРАПІЯ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ГІНГІВІТУ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,75 KB
Завантажень:
197
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. О. О. БОГОМОЛЬЦЯ
КОВАЛЬ Юрій Миколайович
УДК 616.311.2-002-053.2/.6-08:615.849.19.
ФОТОТЕРАПІЯ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ГІНГІВІТУ
У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ
14.01.22 – стоматологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному медичному університеті МОЗ України
Науковий керівник – доктор медичних наук, професор
Руденко Михайло Модестович,
Одеський державний медичний
університет МОЗ України, кафедра
стоматології дитячого віку, завідувач
Офіційні опоненти: доктор медичних наук
Білоклицька Галина Федорівна,
Київська медична академія післядипломної
освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України,
кафедра стоматології, професор
доктор медичних наук
Падалка Іван Опанасович,
Українська медична стоматологічна академія
МОЗ України, кафедра дитячої терапевтичної
стоматології з профілактикою стоматологічних
захворювань, професор
Провідна установа: Львівський державний медичний університет
ім. Данила Галицького МОЗ України, кафедра
стоматології дитячого віку
Захист відбудеться " 7 " лютого 2002 р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.003.05 при Національному медичному університеті ім. О. О. Богомольця за адресою: 03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця (03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 3).
Автореферат розісланий 5 січня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Політун А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Захворювання тканин пародонту, які обумовлені їх широкою розповсюдженістю, є однією з актуальних проблем стоматології дитячого віку. Згідно літературним даним до 100 % дітей хворіють гінгівітом (М. М. Руденко та співавт., 1998).
Існуючі розроблені методи лікування гінгівіту підчас бувають малоефективні, так як не завжди враховують патогенетичні фактори захворювання.
Розглянута проблема актуальна ще й у зв’язку з тим, що в літературних джерелах ми не зустріли даних про терапевтичну ефективність світлолікування низькоінтенсивним некогерентним випромінюванням квазілазера при хронічному гінгівіті у дітей та підлітків. Відсутні відомості по методиці фототерапії квазілазером, невстановлені параметри світлового впливу на патологічний процес. Поряд з цим невстановлена роль у патогенезі хронічного катарального гінгівіту змін окислено-відновленої рівноваги метаболічної системи регуляції кислотно-лужного гомеостазу ротової рідини у цього контингенту хворих та не описані ефективні шляхи їх корекції. Не вивчена, у зв’язку з цим, дія медикаментозних препаратів інтегральної корекції процесів компенсаторного ацидозу і алкалозу (“Намацита” і “Глутамевіта”) на окислено-відновлену рівновагу обмінних процесів у ротовій рідині дітей та підлітків хворих на катаральний гінгівіт. Відсутні дані про комплексне застосування медикаментозних препаратів в комбінації з дихроматичною фототерапією “синім” (аналог ВГКЛ) та “червоним” (аналог ВГНЛ) світлом квазілазеру і не встановлений їх спільний вплив на окислено-відновлені обмінні процеси у ротовій рідині хворих хронічним катаральним гінгівітом дітей та підлітків.
Вивчення цих аспектів проблеми й визначає актуальність досліджень, які направлені на оптимізацію методів лікування патологічних змін у тканинах пародонту при хронічному катаральному гінгівіті у дітей та підлітків.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана в плані науково-дослідних робіт кафедри стоматології дитячого віку ОДМУ: “Розробка методів профілактики карієсу зубів, вертикальних аномалій прикусу та лікування основних захворювань слизової оболонки порожнини рота у дітей“ (номер держреєстрації 0195U022690) та “Розробка комплексних методів профілактики карієсу зубів, сучасних методів лікування гінгівіту та деяких зубощелепних аномалій з використанням седативної підготовки у дітей та підлітків” (номер держреєстрації 0198U007838).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: ФОТОТЕРАПІЯ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ГІНГІВІТУ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок