Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вдосконалення методів розрахунку та розробка конструктивних елементів для систем опалення за допомогою високотемпературних газових випромінювачів.

Вдосконалення методів розрахунку та розробка конструктивних елементів для систем опалення за допомогою високотемпературних газових випромінювачів.

Назва:
Вдосконалення методів розрахунку та розробка конструктивних елементів для систем опалення за допомогою високотемпературних газових випромінювачів.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,79 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Структура та об’єм роботи. Дисертація складається з вступу, 5 глав, висн
овків, переліку використаної літератури ( найменувань) та додатків. Всьо
го сторінок.


Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури
Припотень Юлія Костянтинівна
УДК 697.9
Вдосконалення методів розрахунку
та розробка конструктивних елементів
для систем опалення за допомогою
високотемпературних газових випромінювачів.
05.23.03 – Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків, 2001 р.


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Полтавському державному технічному університеті імені Юрія Кондратюка
Науковий керівник: |
доктор технічних наук, професор
Строй Анатолій Федорович
завідуючий кафедрою теплогазопостачання та вентиляції Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка
Офіційні опоненти: | - доктор технічних наук, професор Іродов В ячеслав Федорович; професор кафедри теплотехніки та газопостачання Придніпровської академії будівництва та архітектури, Міністерства освіти і науки України
- кандидат технічних наук, доцент Шушляков Олександр Васильович, доцент кафедри теплогазопостачання, вентиляції та використання теплових вторинних ресурсів Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури, Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа: | Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра теплотехніки, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться 17 жовтня 2001 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.056.003 у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури, Міністерства освіти і науки України за адресою 61002, м. Харків, вул. Сумська,40.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою 61002, м. Харків, вул. Сумська,40.
Автореферат розісланий 14 вересня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., професор Колотило М.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Дисертація присвячена дослідженню процесів формування мікроклімату у виробничих приміщеннях з променевим газовим опаленням.
Найбільш розповсюдженими системами опалення у виробничих приміщеннях на теперішній час є повітряна та водяна системи опалення. Порівняно з цими системами опалення застосування променевого газового опалення може дати значну економію. Але недоліки променевого газового опалення, а також недосконалість методів розрахунку перешкоджають розповсюдженню таких систем. Зокрема, існуючі методи розрахунку не дають можливості врахувати всі фактори, що впливають на створення мікроклімату приміщення, і оптимізувати його процес.
Актуальність роботи. В умовах обмеженості паливно-енергетичних ресурсів особливу актуальність набуває питання їх економії. В даний час на Україні намічається тенденція до більш широкого розповсюдження децентралізованого теплопостачання. Головними перевагами децентралізованого теплопостачання є зменшення витрат на транспортування теплоти та більша надійність його роботи.
Одним із найбільш перспективних шляхів зниження витрат на опалення та вентиляцію виробничих приміщень є перехід до децентралізованого газового променевого опалення. Інфрачервоне газове опалення дозволяє підтримувати комфортні умови у приміщенні при менших витратах палива. Особливо вагому економію можна отримати у приміщеннях, які використовуються періодично, у приміщеннях, на загальній площі яких необхідно створити різні температурні умови, а також у приміщеннях, які мають значну висоту. Незважаючи на суттєві переваги, застосування інфрачервоного опалення поки що не набуло широкого розповсюдження.
Існуючі методи розрахунку направлені на визначення потужності тільки системи опалення і не дають можливості проаналізувати та оптимізувати спільну роботу систем опалення та вентиляції в приміщенні. В дисертаційній роботі виконаний більш детальний, порівняно з раніше проведеними дослідженнями, аналіз теплового та повітряного режиму приміщень, створена методика розрахунку системи променевого опалення та вентиляції приміщень та розроблені рекомендації по ліквідації найбільш суттєвих недоліків променевого газового опалення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Вдосконалення методів розрахунку та розробка конструктивних елементів для систем опалення за допомогою високотемпературних газових випромінювачів.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок