Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГАЗОБЕТОН НА МОДИФІКОВАНОМУ В’ЯЖУЧОМУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДХОДІВ ГЛИНОЗЕМНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ГАЗОБЕТОН НА МОДИФІКОВАНОМУ В’ЯЖУЧОМУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДХОДІВ ГЛИНОЗЕМНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ГАЗОБЕТОН НА МОДИФІКОВАНОМУ В’ЯЖУЧОМУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДХОДІВ ГЛИНОЗЕМНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,80 KB
Завантажень:
279
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
СТОРЧАЙ НАДІЯ СТАНІСЛАВІВНА
УДК 691.327.332:624.131.22.002.68
ГАЗОБЕТОН НА МОДИФІКОВАНОМУ В’ЯЖУЧОМУ
З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДХОДІВ ГЛИНОЗЕМНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
05.23.05 - будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: - кандидат технічних наук, професор
Приходько Анатолій Петрович
Придніпровська державна академія будівництва
та архітектури, проректор з науково-педагогічної
та навчально-виховної роботи, завідувач кафедри
технології будівельних матеріалів виробів
та конструкцій.

Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Шишкін Олександр Олексійович, Криворізький технічний університет, завідувач кафедри технології будівельних виробів, матеріалів та конструкцій;
- кандидат технічних наук, доцент Краснюк Андрій Віталійович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна, декан факультету „Промислове та цивільне будівництво”, доцент кафедри графіки.
Захист відбудеться ” 14 ” травня 2008 року о 13оо годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою:
49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, к. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 10 квітня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К.В. Баташева


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах енергозбереження основним напрямком у технології сучасних стінових матеріалів являється зниження щільності для досягнення кращих теплотехнічних показників при одночасному підвищенні міцних характеристик, тобто створення ефективних стінових матеріалів.
Одним з таких матеріалів є газобетон, який успішно використовується в усьому світі і зараз починає все більше використовуватися в Україні. Завдяки унікальному поєднанню низьких показників коефіцієнту теплопровідності та достатнім показникам міцності він є перспективним матеріалом для огороджуючих конструкцій малоповерхового та висотного каркасного будівництва. Традиційно в газобетоні використовують цементно-вапняне в’яжуче. З метою покращення фізико-механічних властивостей матеріалу до складу в’яжучого можуть вводитися різні добавки або відходи виробництва, тобто створюється модифіковане в’яжуче.
Шлами глиноземної промисловості є багатотоннажними відходами виробництва, складуються мільйонами тонн на величезних площах. На сьогоднішній день практичне значення у технології газобетону можуть мати використання червоних шламів, що дозволить покращити основні властивості матеріалу, підвищити техніко-економічні показники, а також сприятиме екологічному оздоровленню навколишнього середовища за рахунок утилізації шламових відходів.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Наведені у дисертаційній роботі дослідження виконані відповідно до напрямків науково-дослідних робот кафедри „Технологія будівельних матеріалів, виробів та конструкцій” Придніпровської державної академії будівництва та архітектури у рамках програм: „Розробка нових ефективних будівельних матеріалів і виробів на основі вторинних продуктів різних галузей народного господарства”, номер державної реєстрації 0104U000238 (термін виконання - 2005 р.); „Розробка енергозберігаючих технологій будівельних матеріалів і виробів на основі вторинних матеріальних ресурсів” номер державної реєстрації 0106U002023 (термін виконання – 2006-2007 рр.). Рівень участі дисертанта – виконавець.
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є отримання конструктивно-теплоізоляційного газобетону на модифікованому в’яжучому з використанням відходів глиноземної промисловості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ГАЗОБЕТОН НА МОДИФІКОВАНОМУ В’ЯЖУЧОМУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДХОДІВ ГЛИНОЗЕМНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок