Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ТА ПРОГНОЗУВАНЯ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВ

ОЦІНКА ТА ПРОГНОЗУВАНЯ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ОЦІНКА ТА ПРОГНОЗУВАНЯ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,19 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МОРОЗ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
УДК 658.14 /17:65.011.47
ОЦІНКА ТА ПРОГНОЗУВАНЯ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність: 08.06.01.-економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі менеджменту Хмельницького національного університету Міністерства освіти і науки України, Хмельницький.
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Рясних Євгенія Григорівна,
Хмельницький національний університет
доцент кафедри менеджменту
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор
Алєксєєв Ігор Валентинович
Національний університет
“Львівська політехніка”
завідувач кафедри фінансів
кандидат економічних наук, доцент
Хрущ Ніла Анатоліївна
Хмельницький національний університет
доцент кафедри обліку та аудиту
Провідна установа Тернопільський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України
Кафедра економіки підприємств і корпорацій
Захист відбудеться 2 липня 2005 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.052.01 Хмельницького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Хмельницького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 110.
Автореферат розісланий 1 червня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Скринник Н.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Оцінка фінансового стану підприємства – це комплексне дослідження всіх сторін його фінансової діяльності з використанням відповідних джерел інформації, вивчення та вимір факторів, причин та резервів, оцінки роботи і співставлення її результатів з витратами, узагальнення результатів оцінки і розробка необхідних заходів. Ця проблема має народногосподарське та соціальне значення, оскільки життєвий рівень громадян України, соціальний мир та злагода у суспільстві визначається стійким фінансовим станом підприємств, а нестійкий фінансовий стан та банкрутство підприємств породжують безробіття, низький рівень життя та соціальну напругу у суспільстві, конфлікти між роботодавцями та найманою робочою силою. Оцінка фінансового стану, будучи комплексною, є ще дуже складною проблемою. Проблема визначення фінансового стану завжди була актуальною і посідала вагоме місце серед напрямків економічних досліджень. Особливої гостроти вона набула при становленні ринкового устрою нашої держави. Актуальність моделювання фінансового стану обумовлена багатьма дослідженнями [Абрютіної М.С., Алексєєва І.В., Войнаренка М.П., Рясних Є.Г., Баканова М.І., Шеремета А.Д., Сайфуліна Р.С., Бандурка А.М., Градової А.П., Іванова Г.П., Бланка І.А., Мінаєва В.П., Гридичної М.В., Забродського В.А., Кізіма Н.Д., Калини А.В., Ковальова В.В., Лахтіонової В.С., Лігоненка Л.О., Терещенка О.О. та ін.], та суперечностями, вирішення яких не можливе з використанням традиційного апарату аналізу фінансового стану.
В цілому проблема розробки комплексної методики діагностики фінансового стану підприємств на основі системного підходу в українській науковій літературі висвітлена недостатньо. Відсутність цілісної концепції і системного підходу до вирішення проблеми діагностики фінансового стану суб’єктів господарювання в умовах ринку стала суттєвою причиною низької результативності виробничої та фінансової діяльності суб’єктів господарювання.
Актуальність проблеми оцінки фінансового стану також зумовлена відсутністю узагальненої методики, великою кількістю різноманітних показників, якими дослідники оцінюють фінансовий стан; іноді ці показники дублюють або протирічать один одному. До того ж, відсутня методика ранжування показників фінансового стану у межах певної групи за їх значущістю, силою та напрямком впливу на фінансовий стан.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОЦІНКА ТА ПРОГНОЗУВАНЯ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок