Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСОМ ВИПАЛЮВАННЯ ЦЕГЛИ В ТУНЕЛЬНІЙ ПЕЧІ

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСОМ ВИПАЛЮВАННЯ ЦЕГЛИ В ТУНЕЛЬНІЙ ПЕЧІ

Назва:
СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСОМ ВИПАЛЮВАННЯ ЦЕГЛИ В ТУНЕЛЬНІЙ ПЕЧІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,51 KB
Завантажень:
119
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
Ярощук Ірина Вікторівна
УДК 681.51/54:66.041.55
СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСОМ ВИПАЛЮВАННЯ ЦЕГЛИ
В ТУНЕЛЬНІЙ ПЕЧІ
05.13.07 Автоматизація технологічних процесів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” на кафедрі автоматизації хімічних виробництв
Наукові керівники кандидат технічних наук, професор
Остапенко Юрій Олександрович
кандидат технічних наук, професор
Жученко Анатолій Іванович
НТУУ “КПІ” професор кафедри
автоматизації хімічних виробництв
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Ладанюк Анатолій Петрович,
Національний університет харчових технологій,
зав.кафедрою автоматизації і
комп’ютерно-інтегрованих технологій,
заслужений діяч науки і техніки України
кандидат технічних наук, доцент
Іносов Сергій Вікторович
Киівський національний університет
будівництва і архітектури ,
зав.кафедрою автоматизації
технологічних процесів
Провідна установа: Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”
кафедра автоматизації хіміко-технологічних
систем та екологічного моніторінгу
Захит відбудеться “10” березня 2003р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.04 Національного технічного університету “КПІ” за адресою: 03056, м.Київ-56, пр. Перемоги, 37,корп.18,ауд.432.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “КПІ” за адресою: 03056, м.Київ-56, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “ 7 ” лютого 2003 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, професор Ямпольський Л.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нарощування темпів будівництва та конкуренція на ринку будівельних матеріалів України призводить до необхідності збільшення кількості та покращення якості будівельної цегли. Одним з суттєвих етапів розв’язання цієї задачі є удосконалення системи керування технологічними процесами, зокрема процесом випалювання, яке знаходиться в кінці виробничого циклу отримання цегли. Саме під час його перебігу формуються властивості продукції, які визначають її якість. Воно включає як вимірювані механічні та гідрофізичні показники (міцність, морозостійкість та водовбирання), так і візуальні дефекти (тріщіни, оплавлення, перепал).
Випалювання слід розглядати як сукупність тепло- і масообмінних процесів, які супроводжуються фазовими і хімічними перетворенннями сировини. Цей процес, який проводять переважно в тунельних печах, характеризується розподілом температур газового середовища (температурне поле) і садки виробів, нестабільністю властивостей напівфабрикату, а також неможливістю контролю властивостей керамічного матеріалу в період його довготривалого (до 100 годин) перебування у печі, що ускладнює керування випалюванням в режимі реального часу. Відсутність науково обгрунтованих рекомендацій для вибору оптимального температурного поля з урахуванням якісних показників готової продукції, зміни властивостей вхідних матеріальних потоків, стану технологічного обладнання обумовлює актуальність теми дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана в рамках науково-дослідної роботи “Створення і впровадження автоматизованих систем забезпечення безаварійного функціонування та екобезпеки технологічних процесів на підприємствах України” (№ 7.93.193), яка проводилась згідно державного замовлення на науково-технічні роботи з пріоритетних напрямків розвитку науки і техніки та координаційного плану Міністерства освіти і науки України.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є створення системи керування процесом випалювання керамічної цегли в тунельній печі, яка сприяє підвищенню якості готової продукції шляхом визначення оптимального температурного поля в умовах нестабільності напівфабрикату, внесення попереджувальних впливів, отриманих в результаті прогнозування характеристик виробів та запобігання виникненню аварійних ситуацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСОМ ВИПАЛЮВАННЯ ЦЕГЛИ В ТУНЕЛЬНІЙ ПЕЧІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок