Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: ДІАГНОСТИКА ТА ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ БІЛІАРНОГО СЕПСИСУ

ДІАГНОСТИКА ТА ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ БІЛІАРНОГО СЕПСИСУ / сторінка 5

Назва:
ДІАГНОСТИКА ТА ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ БІЛІАРНОГО СЕПСИСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,53 KB
Завантажень:
205
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Лихоманка у них відзначалась вираженістю і тривалим перебігом, медикаментозною резистентністю. Усі ці хворі отримували антибіотики протягом тривалого часу. Крім цих 193 хворих, до нашої клініки поступило також 69 пацієнтів з чіткою клінічною симптоматикою порушення функції біліарної системи і , відповідно, встановленою локалізацією первинного вогнища інфекції в жовчовивідних шляхах. Саме ці 262 хворі і стали предметом наших досліджень, результати яких представлені в роботі. Серед цих хворих було 121 чоловіків і 141 жінка у віці від 15 до 76 років. Як уже відзначалося, у 69 хворих з 262 спостерігалась певна, яскраво виражена клінічна картина септичного ангіохоліту, у 193 пацієнта клінічна картина була стертою, малосимптомною, однак загальні ознаки інтоксикації були настільки тяжкими, що ці хворі за тяжкістю і складністю потребували інтенсивної терапії.
Усі обстежені 262 хворих були госпіталізовані в Український медичний центр інтенсивної терапії сепсису. В подальшому у них був виявлений, інфекційний процес з первинним вогнищем інфекції у жовчовивідних шляхах. Раніше всі хворі отримували антибіотики, дуже часто в комбінації, як одночасно, так і почергово. Як правило, усі антибактеріальні препарати в попередніх стаціонарах призначались парентерально (внутрішньовенно або внутрішньом'язово) і лише бісептол вживався ентерально.
Усім обстеженим хворим одразу після госпіталізації до нашої клініки було проведено ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, малого тазу і сечовивідної системи. Обстеження проведено на ультразвуковому В-сканері “ SL - 1”, фірми “Sіеmens”, за загальноприйнятою методикою . Розширення внутрішньопечінкових ходів у 72,1% обстежених хворих, підвищена кількість пластівців у жовчному міхурі (86,8%), що переважало в даних ультразвукового обстеження, підтверджувало підозру про локалізацію вогнища інфекції в гепатобіліарній системі і стимулювало до остаточного вирішення цього питання. Наступним етапом клінічного обстеження була фіброгастродуоденоскопія у хворих з виразковим анамнезом гастродуоденоскопом фірми “Фуджінон” за стандартною методикою. В результаті обстеження виявлено у 7% онкопроцеси, 18% гастродуоденальний, 33,9% яскравий гастродуоденит. При детальному клінічному аналізі невдалих дуоденальних зондувань в інших клініках, а особливо призначеного лікування за результатами аналізів таких зондувань, ми прийшли до висновку, що часто розподіл жовчі на порції трактувався неправильно. Але при аналізі результатів мікробіологічних посівів жовчі ми встановили, що бактерії, які висіваються з порції “А”, як правило, ідентичні тим, що виявляються у ротовій порожнині і зіві (епідермальний стафілококк, зеленячий стрептокок), тому результати посіву жовчі порції “А” практично не мали діагностичної інформативності і призначена антибіотикотерапія за результатами посівів жовчі порції “А” не приводила до санації жовчовивідних шляхів.Тому для об'єктивізації визначення порцій жовчі ми запропонували експрес-визначення осмолярності отриманого дуоденального вмісту осмометром ОМКА ІЦ-10. Встановлено, що при осмолярності жовчі вище 410 мосм/кг її слід визначати, як вміст загального протоку (порція “А”), 360-400 мосм/кг - як вміст жовчного міхура (порція “В”), 290-360 мосм/кг – як вміст внутрішніх печінкових ходів (порція“С”)
На основі проведених клінічних досліджень і даних літератури нами запропонований спосіб диференційної діагностики запальних захворювань гепато-біліарної системи, який полягає у фракційному дуоденальному зондуванні з подальшою осмометрією жовчі кожної фракції. Отримано деклараційний патент на винахід UA 36717 А від 16.02.2000р. №2000020536.
Бактеріологічне дослідження проводилось за загальноприйнятою методикою бумажних дисків, а також в порівнянні і кількісним методом з визначенням мінімальної пригноблюючої концентрації – Е тестом.
Вивчався імунологічний стан хворих як до лікування так і після за методикою А.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ДІАГНОСТИКА ТА ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ БІЛІАРНОГО СЕПСИСУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок