Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДІАГНОСТИКА ТА ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ БІЛІАРНОГО СЕПСИСУ

ДІАГНОСТИКА ТА ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ БІЛІАРНОГО СЕПСИСУ

Назва:
ДІАГНОСТИКА ТА ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ БІЛІАРНОГО СЕПСИСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,53 KB
Завантажень:
205
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
ІМ.П.Л.ШУПИКА
ХАРЧЕНКО ЛЕОНІД АПОЛЛОНОВИЧ
УДК 616.33+616.342.002.44-036.I-085:615.28
ДІАГНОСТИКА ТА ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ БІЛІАРНОГО СЕПСИСУ
14.01.30.-анестезіологія та інтенсивна терапія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика
МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Тріщинський Анатолій
Іванович, Київська медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, доцент Біляєв Андрій Вікторович,
Київська медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України, професор кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії.
доктор медичних наук,, професор Чепкій Леонард Петрович, Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця МОЗ України, професор кафедри анестезіології, реаніматології та медицини катастроф.
Провідна установа: Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії. м.Дніпропетровськ
Захист дисертації відбудеться 14.05.2002р. о 12 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02. при Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м.Київ, вул.Дорогожицька, 9; т. 211-89-53)
 
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика (04112, м.Київ, вул.Дорогожицька, 9)
Автореферат розісланий 03.04.2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат медичних наук, доцент Романенко Т.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Науково-технічна революція останніх десятиліть не могла не позначитись на різних галузях медицини, в тому числі інтенсивній терапії. Впроваджені в широку практику новітні високотехнологічні методи обстеження і діагностики, нові методи і засоби лікування. Серед останніх особливе значення має впровадження в клініку антибіотиків широкого спектру дії, особливо препаратів цефалоспоринового ряду останніх поколінь. Однак проблема так званої “лихоманки нез'ясованого генезу” залишається до кінця не вирішеною. Уже сам термін "лихоманка нез'ясованого генезу" свідчить про часту безпорадність медиків в діагностиці, а подалі відповідно і у лікуванні великої групи захворювань, що маніфестують інколи єдиним проявом — лихоманкою. Термін "лихоманка нез'ясованого генезу" свідчить про те, що в цих випадках відсутній точно установлений діагноз, і під цією назвою може ховатися патологія, що веде до підвищення температури тіла. В останні десятиріччя відмічається постійне зростання подібних захворювань в усіх індустріально розвинених країнах, в тому числі і в Україні (Нетяженко В.З. та ін., 1999; Тейлор Р.Б. та ін., 1995). Зростання частоти цих станів, а також нераціональне, часто невиправдане застосування антибіотиків веде до виникнення антибіотикорезистентних штамів збудників тих чи інших інфекцій, а в клінічному плані – до ускладнень і розвитку атипових, часто стертих, клінічних картин перебігу хвороби з частим маскуванням локалізації первинного вогнища інфекції. Усе це суттєво ускладнює діагностичний процес. Відомо, що без точного визначення збудника інфекції і встановлення локалізації первинного вогнища інфекції вибір адекватної етіотропної терапії, препаратів і шляхів їх введення практично неможливі (Фогель Л.П. та ін.,1993; Доценко Г.Д. та ін., 1994 ). Якщо до цього додати, що відома досить значна кількість захворювань, етіологічно не пов'язаних з інфекційним фактором, перебіг яких також часто характеризується лихоманкою, то складність проблеми - особливо в діагностичному плані - значно зростає, і зростає необхідність її вирішення (Christoper Smith, 1996). Уже цей короткий перелік проблем показує, чому лікування хворих на так звану "лихоманку нез'ясованого генезу" і сьогодні залишається так само незадовільним, як і в еру до антибіотиків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДІАГНОСТИКА ТА ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ БІЛІАРНОГО СЕПСИСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок