Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА В АПК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА В АПК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА В АПК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,54 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОЛОДІЙЧУК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 338.45:663 (477.83)
ЕФЕКТИВНІСТЬ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА
В АПК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Спеціальність 08.07.02 -
Економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 1999


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки АПК Львівського державного
аграрного університету Міністерства агропромислового комплексу
України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, доцент
Черевко Георгій Владиславович,
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри економіки АПК
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Оксанич Олександр Емануїлович
Інститут регіональних досліджень НАН України,
провідний науковий співробітник
кандидат економічних наук, доцент
Більський Богдан Васильович
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри організації виробництва
в АПК
Провідна установа: Інститут аграрної економіки УААН,
відділ продовольчих ресурсів, м.Київ
Захист дисертації відбудеться 21 липня 1999р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.02 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 292040, м.Дубляни, Жовківського району Львівської області.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного аграрного університету
Автореферат розісланий 18 червня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук,
доцент К.В. Прокопишак


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У сучасних умовах господарювання цілі та результати діяльності зернопере-робного підкомплексу необхідно узгоджувати із загальною метою функціонування АПК. Взаємозв’язки між сферами агропромислового комплексу слід базувати на науково обгрунтованих засадах взаємодії всіх складових.
Перехід до ринкових відносин спричинив розбалансованість між окремими галузями АПК, що суттєво знизило результативність його діяльності в цілому та зернопереробного підкомплексу зокрема. Це особливо характерно для Львівщини, де історично сформований зернопереробний потенціал не вико-ристовується в повній мірі внаслідок проблем, що існують на зерновому ринку. Отже, пошук резервів підвищення ефективності зернопереробних підприємств є однією з важливих задач сучасного реформуваня АПК.
Проблема вдосконалення взаємозв’язків між структурними елементами АПК грунтовно досліджується у працях П. Борщевського, П.Саблука, Г.Черевка, О.Шпичака та ін. У роботах вчених-економістів Л.Абалкіна, А.Бевзелюка, А.Омарова, А. Пасхавера та інших авторів висвітлені проблеми підвищення ефективності виробництва, однак, з огляду на специфіку зернопереробного підкомплексу АПК, виникає потреба в додаткових дослідженнях.
Актуальність теми. У зв’язку з відсутністю всебічно обгрунтованої комплексної програми реформування економіки та механізму її послідовної практичної реалізації, господарюючі суб’єкти опинились у складному економічному становищі, пов’язаному, насамперед, з розбалансованістю механізму економічних взаємовідносин між підприємствами різних сфер АПК.
Для економіки перехідного періоду актуальною є розробка теоретичного і організаційного забезпечення реформ. Процеси реформування економіки створюють нові можливості для ефективного вирішення багатьох проблем у сфері АПК за рахунок підвищення ефективності господарювання на засадах розвитку ринкових відносин, вдосконалення форм та системи економічних взаємозв’язків між сферами виробництва і переробки сільськогосподарської продукції. Це потребує нових підходів і методів оцінки ефективності переробки сільськогосподарської продукції в АПК та дієвих заходів щодо вдосконалення економічних взаємовідносин між сільськогосподарськими товаровиробниками та переробниками.
Зв’язок роботи з науковими темами. Дослідження є складовою частиною держбюджетної теми “Підвищення економічної ефективності сільськогосподарського виробництва в умовах розвитку нових форм господарювання та ринкової економіки” (номер державної реєстрації 0193U023616), що виконується на кафедрі економіки АПК Львівського державного аграрного університету.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА В АПК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок