Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> стратегії РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПОТЕНЦІАЛУ АВІАКОМПАНІЙ

стратегії РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПОТЕНЦІАЛУ АВІАКОМПАНІЙ

Назва:
стратегії РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПОТЕНЦІАЛУ АВІАКОМПАНІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,49 KB
Завантажень:
447
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
RОЛЕСНИК МАКСИМ ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 338.47:656.7:061.5(043.3)
стратегії РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПОТЕНЦІАЛУ
АВІАКОМПАНІЙ
спеціальність 08.07.04 – економіка транспорту і зв’язку
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник |
доктор економічних наук, професор
Мова Віктор Васильович,
Національний авіаційний університет, професор кафедри маркетингу та ресурсозабезпечення
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Кулаєв Юрій Федорович,
Київський університет економіки і технології транспорту, завідувач кафедри менеджменту та організації транспорту
кандидат економічних наук,
Тофанчук Анатолій Тимофійович,
Державна служба України з нагляду за забезпеченням безпеки авіації, заступник начальника департаменту власності та корпоративних прав.
Провідна установа | Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки України, відділ дослідження і прогнозування матеріальних ресурсів, м. Київ
Захист відбудеться “14” жовтня 2005 р. о 16 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, Київ – 58, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 2, ауд.418
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, Київ – 58, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “13 ” вересня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук В.В.Матвєєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економіка України сьогодення поступово адаптується до світової економічної системи, яка характеризується своїми закономірностями і протиріччями, що стимулюється економічною конкуренцією і яка визначає перевагу в сфері впливу одних підприємств над іншими.
Розвиток авіаційної галузі економіки України має стратегічне значення для держави, як в напрямку створення розвинутої транспортної системи, так і відродження серійного виробництва літаків. Створення умов для стабільного економічного зростання авіатранспортної галузі являється однією з найбільш складних організаційно-економічних проблем, оскільки забезпечення зростання потенціалу авіакомпанії (АК) вимагає як оновлення парку повітряних суден (ПС) інноваційними зразками техніки, так і широке впровадження інноваційних методів реструктуризації потенціалу АК, застосуванням яких забезпечуються це оновлення.
В господарській діяльності вітчизняних АК оновлення парку ПС являється найактуальнішою проблемою, оскільки більшість зразків ПС, які сьогодні експлуатуються, вже знаходяться в стані сформованого фізичного та морального зносу. Але реальність свідчить, що в практичній діяльності АК достатньо складно знайти критерії для стратегій з формування гнучких методів реструктуризації потенціалу АК в оточенні ринкового середовища, яке постійно змінюється, що вимагає від АК володіння і застосування наукових знань з формування ефективних контрактних відносин. При цьому недостатня обізнаність вітчизняних АК в можливостях таких методів формування потенціалу як лізингова контрактація, стикаються на сьогодні з підприємствами країн де такі ринкові інституції сформовано еволюційно, що підвищує потенціал іноземних підприємств у використанні контрактації для контролю вітчизняних АК.
Тому тенденції сьогоднішньої економічної конкуренції вимагають від АК розглядати процес формування основних виробничих фондів як багатофакторний, що одночасно задовольняє потреби АК і створює бар’єр для вільної стратегії цієї АК в виборі постачальників ПС. Зростання потенціалу вітчизняних АК забезпечить їх можливість до таких контрактних зв’язків, які забезпечать здатність вільно балансувати між ринком факторів виробництва та кінцевого споживача послуг АК.
В той же час рівень сучасних наукових досліджень у цьому напрямку не враховує необхідність АК в постійній реструктуризації потенціалу в контрактації, що дуже важливо при появі нових методів конкуренції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: стратегії РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПОТЕНЦІАЛУ АВІАКОМПАНІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок