Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕПЛООБМІН ПРИ ОБТІКАННІ НЕІЗОТЕРМІЧНИХ РОЗВИНЕНИХ ПОВЕРХОНЬ

ТЕПЛООБМІН ПРИ ОБТІКАННІ НЕІЗОТЕРМІЧНИХ РОЗВИНЕНИХ ПОВЕРХОНЬ

Назва:
ТЕПЛООБМІН ПРИ ОБТІКАННІ НЕІЗОТЕРМІЧНИХ РОЗВИНЕНИХ ПОВЕРХОНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
35,61 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Національна Академія наук України
Інститут технічної теплофізики
ГОРОБЕЦЬ Валерій Григорович
УДК 536.24
ТЕПЛООБМІН ПРИ ОБТІКАННІ НЕІЗОТЕРМІЧНИХ РОЗВИНЕНИХ
ПОВЕРХОНЬ
Спеціальність 05.14.06. “Технічна теплофізика і промислова
теплоенергетика”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті технічної теплофізики НАН України
Науковий консультант: Фіалко Наталія Михайлівна, заслужений діяч
науки і техніки України, доктор технічних наук,
член-кореспондент НАН України, завідувач відділу
малої енергетики Інституту технічної теплофізики
НАН України
Офіційні опоненти: Рєзцов Віктор Федорович, доктор технічних
наук, професор, член-кореспондент НАН України,
заступник директора з наукових питань
Інституту відновлюваної енергетики НАН України
Письменний Євген Миколайович, доктор технічних
наук, професор, декан теплоенергетичного факультету
Національного технічного університету України “КПІ”
Лукович Володимир Васильович, доктор технічних
наук, провідний науковий співробітник відділу
прикладної математики та обчислювального
експерименту в матеріалознавстві Інституту проблем
матеріалознавства НАН України ім. І.М. Францевича
Провідна установа: Інститут проблем машинобудування НАН України ім.
А.М. Підгорного.
Захист дисертації відбудеться “_28_“ _04__ 2004 р. о ____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.224.01 в Інституті технічної теплофізики НАН України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Желябова, 2а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту технічної теплофізики НАН України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Желябова, 2а.
Автореферат розіслано “_27_” ___04___ 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н. Чайка О.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед найважливіших вимог, які ставляться до сучасного теплообмінного устаткування, слід відзначити його високу теплову ефективність, низьку матеріаломісткість, підвищену компактність та ін. В цьому аспекті особлива роль належить теплообмінному устаткуванню, виготовленому на основі розвинених робочих поверхонь різного типу. Задачі вдосконалення такого устаткування безпосередньо пов’язані з необхідністю проведення поглиблених теоретичних і експериментальних досліджень процесів теплопереносу та гідродинаміки стосовно до розвинених поверхонь теплообміну. З огляду на це при теоретичних дослідженнях важливим є застосування адекватних математичних постановок задач даного класу, в яких приймається до уваги ряд ускладнюючих факторів, таких як спряжений характер процесів теплопереносу, що протікають в системі “оребрена стінка – теплоносій”, наявність відривних течій, фазових перетворень в теплоносіях, забруднюючих відкладень на розвинених поверхнях і т.ін. Зазначені вище обставини обумовлюють необхідність розробки спеціальних теоретичних підходів до розв’язку вказаних задач. Поряд з цим важливе значення має також проведення експериментальних досліджень, які дають можливість отримати детальну інформацію про локальні та інтегральні характеристики процесів теплообміну і, крім того, підтвердити достовірність результатів, отриманих теоретичним шляхом.
Таким чином, актуальним є комплексне теоретичне і експериментальне дослідження процесів переносу теплоти для різноманітних типів розвинених поверхонь стосовно до різних умов теплообміну і гідродинаміки при наявності ряду ускладнюючих факторів, характерних для об’єктів, що вивчаються.
Зв'язок роботи з науковими програмами. Дисертаційна робота є узагальненням результатів досліджень, виконаних автором за період 1986 - 2002 р. у рамках планів науково-дослідних робіт: ”Розробити комплекси суміщеного устаткування і системи керування режимами опалення та гарячого водопостачання житлових і громадських будівель з метою ефективного використання електроенергії у нічний час”(Постанова Ради Міністрів України №340 від 02.11.1988 р., Додаток 4, шифр 1.9.1), ”Розробка високоефективних, надійних і з малою металомісткістю теплообмінних апаратів та устаткування з метою підвищення теплової ефективності й екологічної чистоти ПГУ і ГТУ” (Постанова ДКНТ при Раді Міністрів України №12 від 04.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: ТЕПЛООБМІН ПРИ ОБТІКАННІ НЕІЗОТЕРМІЧНИХ РОЗВИНЕНИХ ПОВЕРХОНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок