Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕПЛООБМІН ТА АЕРОДИНАМІКА ПУЧКІВ ТРУБ З РОЗРІЗНИМ ОРЕБРЕННЯМ

ТЕПЛООБМІН ТА АЕРОДИНАМІКА ПУЧКІВ ТРУБ З РОЗРІЗНИМ ОРЕБРЕННЯМ

Назва:
ТЕПЛООБМІН ТА АЕРОДИНАМІКА ПУЧКІВ ТРУБ З РОЗРІЗНИМ ОРЕБРЕННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,23 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦIОНАЛЬНИЙ ТЕХНIЧНИЙ УНIВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛIТЕХНIЧНИЙ IНСТИТУТ"
ШАПОВАЛ Ольга Євгенівна
УДК 536.25
ТЕПЛООБМІН ТА АЕРОДИНАМІКА ПУЧКІВ ТРУБ З РОЗРІЗНИМ ОРЕБРЕННЯМ
05.14.06 – Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
Автореферат
дисертацiї на здобуття наукового ступеня
кандидата технiчних наук
Кив-2002


Дисертацiєю є рукопис.
Робота виконана на кафедрі атомних електростанцій та інженерної теплофізики Нацiонального технiчного унiверситету Украни "Київський полiтехнiчний iнститут" (НТУУ "КПІ") Міністерства освіти та науки України.
Науковий керiвник: доктор технiчних наук, професор
Письменний Євген Миколайович,
НТУУ "КПІ",
декан теплоенергетичного факультету, завідувач кафедри
атомних електростанцій та інженерної теплофізики
Офiцiйнi опоненти: доктор технiчних наук, професор
Епік Елеонора Яківна,
Інститут технічної теплофізики НАН України,
головний науковий співробітник
доктор технiчних наук, професор
Малкін Едуард Семенович,
Київський національний університет
будівництва та архітектури,
професор кафедри теплотехніки
Провiдна установа: Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
кафедра теплотехніки
Захист дисертацiї вiдбудеться 14 жовтня 2002р. о 15 годині на засiданнi спецiалiзовано вченої ради Д 26.002.09 при Нацiональному технiчному унiверситетi України "Київський полiтехнiчний iнститут" за адресою: 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, корпус 5, аудиторія 307.
З дисертацiєю можна ознайомитись у бiблiотецi Нацiонального технiчного унiверситету України "Київський полiтехнiчний iнститут" за адресою: 03056, Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розiсланий 9 вересня 2002 р.
Вчений секретар
спецiалiзованої вченої ради
кандидат технiчних наук, доцент ___________ Коньшин В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливою задачею енергомашинобудування сьогодні є зменшення габаритів і металоємності апаратів енергетичного устаткування АЕС і ТЕС. У зв'язку з цим широке застосування пучків поперечно-оребрених труб у якості елементів такого устаткування виводить проблему інтенсифікації теплообміну в них у ряд найбільш актуальних. Значно інтенсифікувати теплообмін дозволяє використання розрізного оребрення. Раніше основна увага (праці С. Веєрмана, Є.М. Письменного, О.М. Тереха) приділялася дослідженням шахових пучків труб із таким видом оребрення. Проте становлять інтерес дані і для коридорних пучків, що володіють рядом переваг у порівнянні із шаховими, такими, наприклад, як менша забруднюваність поверхні ребристої труби, менший аеродинамічний опір. Важливе значення має розробка фізично обгрунтованої узагальненої методики теплового й аеродинамічного розрахунків коридорних пучків труб із розрізним оребренням.
У зв'язку з підвищенням вартості металу при великих обсягах виробництва теплообмінного устаткування необхідно удосконалювати оребрені поверхні таким чином, щоб підвищення їх теп-лової ефективності не супроводжувалося істотним ускладненням і подорожчанням технології їх виготовлення. Тому великий інтерес представляють дослідження таких нових видів оребрення, як розрізне з поворотом пелюстків, а також розрізне паралельно- і конфузорно-підігнуте ореберення.
Усе вищевикладене свідчить про актуальність запропонованої роботи, як для теорії конвективного теплообміну, так і для інженерної практики.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тематика дисертаційної роботи обумовлена фундаментальними і прикладними дослідженнями, що тривалий час здійснюються на кафедрі АЕС і ІТФ НТУУ “КПІ” в галузі розробки інтенсифікованих теплообмінних поверхонь і безпосередньо пов'язана з НДР “Дослідження високоефективних теплообмінних поверхонь для енергетичних установок” (ДР №0198U000418), що виконувалася по тематичному плану науково-дослідних робіт Міністерства освіти й науки України. Основні теоретичні і практичні результати отримані під час виконання відзначеної НДР.
Метою даної роботи є підвищення теплоаеродинамічної ефективності і зниження масогабаритних характеристик розвинених теплообмінних поверхонь шляхом використання розрізного спірально-стрічкового оребрення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТЕПЛООБМІН ТА АЕРОДИНАМІКА ПУЧКІВ ТРУБ З РОЗРІЗНИМ ОРЕБРЕННЯМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок