Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ (територіально-галузевий підхід)

ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ (територіально-галузевий підхід)

Назва:
ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ (територіально-галузевий підхід)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,58 KB
Завантажень:
379
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
Власюк Тетяна Миколаївна
УДК 658.152
ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ
ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
(територіально-галузевий підхід)
Спеціальність: 08.07.01 – Економіка промисловості
Автореферат
дисертації на здобуття наукового cтупеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України (м. Київ)
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Свіщов Михайло Васильович,
Київський національний університет технологій та
дизайну МОН України,
професор кафедри економіки, обліку і аудиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кухленко Олег Васильович,
Рада по вивченню продуктивних сил НАН України
(м. Київ), завідувач відділу інвестиційної діяльності;
 
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Щукін Борис Миколайович,
Науково-дослідний інститут при Міністерстві економіки
України, завідувач відділу економічної стратегії.
Провідна установа: Національний університет „Львівська політехніка”
МОН України (м. Львів), кафедра менеджменту та
міжнародного підприємництва.
 
Захист відбудеться “ 30 ” січня 2007 р. об 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.102.05 у Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну МОН України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розісланий “ 28 ” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор О.Ю. Чубукова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Прискорення темпів соціально-економічного розвитку України напряму залежить від її конкурентоспроможності та інвестиційної політики. Для забезпечення підвищення рівня конкурентоспроможного виробництва необхідні великі реальні інвестиції, що найчастіше відсутні на промислових підприємствах. Інвестиції є основою розвитку не тільки окремих підприємств, але і галузей, регіонів та економіки країни в цілому.
Збільшенню притоку інвестиційних ресурсів із всіх джерел фінансування за рахунок пожвавлення інвестиційної активності суб’єктів господарювання передує вдосконалення організаційно-економічного механізму системи інвестування, в тому числі і методичного обґрунтування інвестиційних рішень. Потенційним інвесторам та іншим учасникам інвестиційного процесу необхідна об’єктивна і комплексна інформація щодо інвестиційної привабливості промислових підприємств.
Регулювання інвестиційних процесів здійснюється законодавчими актами України. З’явились нові методичні розробки наукових колективів, комерційних компаній з проблем фінансової оцінки діяльності підприємства та ефективності інвестування.
Розвитку теоретико-методичних та практичних засад оцінки інвестиційної привабливості підприємства присвячені праці таких провідних зарубіжних та вітчизняних дослідників, як І.Т. Балабанова, І.О. Бланка, П.І. Гайдуцького, В.М. Гейця, В.А. Горемикіна, В.М. Гриньової, К.В. Ізмайлової, В.В. Ковальова, М.Н. Крейніної, М. Портера, Ю.І. Прилипка, В.С. Сайфуліна, В.П. Семиноженка, С.В. Серебрякова, Ю.П. Соловйова, Н.Г. Типенко, М.Г. Чумаченка, У. Шарпа, А.Д. Шеремета, Д.В. Шияна.
Разом з тим, у роботах цих науковців не приділено уваги порядку визначення рівня ризикованості при оцінці інвестиційної привабливості промислових підприємств в залежності від виду їх діяльності та місця розташування. Тому, питання, які пов’язані з теорією і сучасними методами оцінки інвестиційної привабливості промислових підприємств, потребують додаткової розробки, удосконалення та подальшого розвитку. Все це зумовило вибір теми дисертації, предмету і об’єкту, мети і завдань дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ (територіально-галузевий підхід)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок