Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЭФЕКТИВНОСТІ ОЧИЩЕННЯ ГАЗІВ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ ВИХРОВИМ ТУРБУЛЕНТНИМ ПРОМИВНИКОМ

ПІДВИЩЕННЯ ЭФЕКТИВНОСТІ ОЧИЩЕННЯ ГАЗІВ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ ВИХРОВИМ ТУРБУЛЕНТНИМ ПРОМИВНИКОМ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЭФЕКТИВНОСТІ ОЧИЩЕННЯ ГАЗІВ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ ВИХРОВИМ ТУРБУЛЕНТНИМ ПРОМИВНИКОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,45 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХ
ІТЕКТУРИ


ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Пранцуз Оксана Сергіївна
УДК 697.9
ПІДВИЩЕННЯ ЭФЕКТИВНОСТІ ОЧИЩЕННЯ ГАЗІВ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ ВИХРОВИМ ТУРБУЛЕНТНИМ ПРОМИВНИКОМ
05.23.03 – Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2005
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Шушляков Олександр Васильович,
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, професор кафедри "Теплогазопостачання, вентиляції та використання теплових вторинних енергоресурсів"
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Шапорев Валерій Павлович,
завідувач кафедри хімічної техніки та промислової екології, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
кандидат технічних наук, доцент
Косенко Наталія Олексіївна,
доцент кафедри безпеки життєдіяльності та інженерної екології, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури
Провідна установа: Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра теплогазопостачання і вентиляції, Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться 9 листопада 2005 р. об 1100 годині на засіданні вченої ради Д.64.056.03 у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою: Україна, 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури (Україна, м. Харків, вул. Сумська, 40)
Автореферат розісланий 8 жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.І. Колотило
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Охорона довкілля є одним із пріоритетних напрямків розвитку й забезпечення екологічної безпеки України.
Незважаючи на тенденцію скорочення загального техногенного навантаження на довкілля, що склалося останніми роками, згідно з відомостями Державного комітету статистики в 2003 році на душу населення України в середньому викинуто в повітря 86 кг шкідливих речовин. У розрахунку на квадратний кілометр цей показник становить 6,8 тонн. Шкідливі викиди в атмосферу здійснювали 13,2 тис. промислових підприємств. Від них у повітря надійшло 4,088 млн. тонн шкідливих речовин.
Одним із напрямків розв’язання екологічних проблем є очищення газів від джерел промислових підприємств перед викидом їх в атмосферу за допомогою високоефективних апаратів очищення при мінімальних питомих витратах енергії й витрати рідини. Тема дисертації є актуальною, тому що вона направлена на розроблення високоефективного апарата для очищення газів від композиційних домішок в одному апараті.
Дослідження, виконані в обсязі цієї дисертації, відповідають установленим Законом України пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки до 2006 р., що підтверджує актуальність теми дисертації.
Зв'язок праці з науковими програмами. Робота виконувалась у рамках державних програм: "Програма використання відходів виробництва і споживання на період до 2005 р." №668 від 28 червня 1997 р., "Концепції розвитку хімічної промисловості України №5/4 від 30.05.2001 р.", "Економія і раціональне використання сировинних паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів у будівництві", "Екологічно чиста енергетика й енергозберігаючі технології", по науково-дослідних працях та договорах (Номери державної реєстрації №0198U00416, №0196U000978, №0199U003894, №0103U004122).
Мета дослідження - підвищення ефективності очищення газів вентиляційних викидів вихровим турбулентним промивником.
Завдання дослідження:
- виконати аналіз літературних джерел і обґрунтувати вибір конструкції апарата для досягнення високого ступеня очищення газів від аэрозолей у ньому;
- розробити вихровий турбулентний промивник з високою ефективністю очищення газів від аерозолей та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЭФЕКТИВНОСТІ ОЧИЩЕННЯ ГАЗІВ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ ВИХРОВИМ ТУРБУЛЕНТНИМ ПРОМИВНИКОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок