Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГОРІЛОПОРОДНІ БЕТОНИ АВТОКЛАВНОГО ТВЕРДІННЯ

ГОРІЛОПОРОДНІ БЕТОНИ АВТОКЛАВНОГО ТВЕРДІННЯ

Назва:
ГОРІЛОПОРОДНІ БЕТОНИ АВТОКЛАВНОГО ТВЕРДІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,85 KB
Завантажень:
465
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Назарова Антоніна Василівна
УДК 666.9:691.0.
ГОРІЛОПОРОДНІ БЕТОНИ АВТОКЛАВНОГО ТВЕРДІННЯ
05.23.05 - Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2000
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Донбаської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Наукові керівники: доктор технічних наук, професор кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Матвієнко Василь Андрійович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури; кандидат технічних наук, доцент Зайченко Микола Михайлович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, начальник науково-дослідного сектору.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Ольгінський Олександр Георгійович, Народна українська академія, завідуючий кафедрою, м.Харків; кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Попов Володимир Васильович, Донецький ПромбудНДІпроект, завідуючий відділом будівельних матеріалів, виробів і конструкцій.
Провідна установа: Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра будівельних матеріалів, м.Дніпропетровськ.
Захист дисертації відбудеться “25.05. 2000 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д12.085.01 Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, І навчальний корпус, зал засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий “22 квітня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.М.Югов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Конструкційні і конструкційно-теплоізоляційні силікатні бетони відрізняються від традиційних цементних бетонів меншою на 15...25% собівартістю, а також можливістю використання при їхньому виробництві місцевих в'яжучих із техногенної сировини, у тому числі з горілих порід шахтних відвалів (териконів), кількість яких на території Донбасу більш 1200, а обсяг горілої породи перевищує 2млрд. м3.
Фізико-механічні властивості, мінеральний і хімічний склад горілих порід свідчать про те, що вони можуть бути використані при виробництві розчинних і бетонних сумішей. У той же час, бетони з використанням горілопородної сировини широкого застосування у виробництві будівельних матеріалів і виробів не знайшли. Це пояснюється, насамперед, неоднорідністю складу і ступенем випалу горілих порід, присутністю вугілля, що не згоріло, і недегідратованих глинистих часток (втрати при прожарюванні), а також сульфатів та сульфідів, що знижують довговічність будівельних виробів та конструкцій. Для виготовлення бетонів рекомендується використовувати добре обпалену породу териконів, що спеклась, а дрібні фракції, які містять найбільшу кількість зазначених домішок, відсівати у відвал, що в цілому не вирішує проблему комплексної утилізації техногенної сировини. Одним з ефективних шляхів рішення цих задач може бути тонке подрібнення горілої породи, що містить підвищену кількість вуглистих і глинистих домішок, із наступним використанням їх як компонента в'яжучого автоклавного твердіння.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконана робота є одним з етапів досліджень Донбаського НДПТІБВ за темою №308. 92-93 "Розробка технології використання цілком перегорілих шахтних порід у виробництві будівельних матеріалів" (замовник – Держбуд України) і Донбаської ДАБА, кафедри "Технологій будівельних матеріалів, виробів і автомобільних доріг" за темою №0197U01396 "Розробка і впровадження технології комплексної переробки техногенних родовищ вуглевидобувної промисловості у високоякісні будівельні матеріали" (замовник – Міністерство освіти і науки України) у рамках міжнародної програми технічної допомоги TAСIS і програми Держбуду України "Розвиток і удосконалювання системи утилізації відходів вугільного виробництва з метою містобудівного використання територій (рекультивація териконів)".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ГОРІЛОПОРОДНІ БЕТОНИ АВТОКЛАВНОГО ТВЕРДІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок