Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ВИСЯЧИХ СТІН

РАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ВИСЯЧИХ СТІН

Назва:
РАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ВИСЯЧИХ СТІН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,93 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Українська державна академія
залізничного транспорту
ФЕЙРУШАХ С. МОХАМАД
УДК 624:725/728
РАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ
ВИСЯЧИХ СТІН
05.23.01- будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельних конструкцій Харківської національної академії міського господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Шмуклер Валерій Самуїлович, професор кафедри будівельних конструкцій Харківської національної академії міського господарства.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Барашиков Арнольд Якович, завідувач кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури;
кандидат технічних наук, доцент Семко Олександр Володимирович, доцент кафедри металевих, дерев'яних і пластмасових конструкцій Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка.
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, кафедра будівельних конструкцій.
Захист відбудеться "27" січня 2005 р. о 14.10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.02 при Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: Україна, 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7
Автореферат розісланий "25"____12__ 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, канд. техн. наук, доцент Ватуля Г.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Висяча стінка, підтримувана рандбалкою, являє собою біагрегат, поводження якого під навантаженням може змінюватися якісно і кількісно в широких межах. Дана обставина приводить до необхідності вивчення впливу особливостей конструкції на її стартові й експлуатаційні характеристики. Інтерес дослідження, крім того, обумовлений широким використанням висячих стін у сучасних будинках, включаючи відображення специфіки їхньої багатошарової структури, що задається. У технічній літературі останніх років цим питанням приділено мало уваги, хоча бурхливий розвиток чисельних методів, поза сумнівом, визначає необхідність перевірки рекомендацій і вказівок нормативних документів, що були сформульовані досить давно, і, як наслідок, носять наближений характер. Не менш важливим фактором, що спонукує до проведення досліджень деформування розглянутої системи є його нелінійний характер, викликаний конструктивними особливостями біелемента. Останнє зв'язано з можливою двозначністю епюри контактних напружень, що виникають між балкою-стінкою і рандбалкою, що приводить, в остаточному підсумку, до порушення суцільності конструкції і збільшенню концентрації напружень поблизу опор. І, нарешті, зовнішня і внутрішня структури системи дозволяють здійснити регулювання напруженого стану з метою збільшення довговічності і надійності конструкції. Перераховане підкреслює актуальність і обумовлює доцільність вивчення проблеми, що розглядається в роботі .
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрямок досліджень зв'язаний з виконанням Харківською національною академією міського господарства плану науково-дослідних робіт Міністерства освіти і науки України на 2002-2005р.р., п. 633, від 5.11.2002 р.: тема “Разработка и исследование новой архитектурно-строительной системы для жилищно-гражданского строительства”, № держреєстрації 0103U004050. Особистий внесок автора – чисельні дослідження напружено-деформованого стану раціональних конструкцій рандбалок.
Мета роботи – створення й удосконалювання елементів висячих стін будинків на основі методів регулювання їхніх конструкційних параметрів.
Задачі дослідження:
- розробка і обґрунтування теоретичної моделі, що імітує напружено-деформований стан висячої стіни, яка враховує особливості деформування цього біагрегата, і в першу чергу, фізичну і конструкційну нелінійності;
- на основі побудованої моделі складання методик раціоналізації зовнішніх і внутрішніх параметрів висячої стіни;
- експериментальне тестування та оцінка адекватності складеної теоретичної моделі, шляхом постановки і проведення квазінатурних випробувань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ВИСЯЧИХ СТІН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок