Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОД МАРШРУТИЗАЦІЇ ПАКЕТІВ ЗА КРИТЕРІЄМ РІВНОМІРНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ МЕРЕЖІ

МЕТОД МАРШРУТИЗАЦІЇ ПАКЕТІВ ЗА КРИТЕРІЄМ РІВНОМІРНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ МЕРЕЖІ

Назва:
МЕТОД МАРШРУТИЗАЦІЇ ПАКЕТІВ ЗА КРИТЕРІЄМ РІВНОМІРНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ МЕРЕЖІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,24 KB
Завантажень:
48
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КУЙБІДА ВАДИМ ЮРІЙОВИЧ
УДК 004.724.4
МЕТОД МАРШРУТИЗАЦІЇ ПАКЕТІВ ЗА КРИТЕРІЄМ РІВНОМІРНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ МЕРЕЖІ
05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Віноградов Микола Анатолійович, Інститут комп’ютерних технологій Національного авіаційного університету МОН України, професор кафедри комп’ютерних інформаційних технологій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Печурін Микола Капітонович, Інститут комп’ютерних технологій Національного авіаційного університету МОН України, професор кафедри обчислювальної техніки;
кандидат технічних наук Домарєв Валерій Валентинович, Апарат Ради національної безпеки і оборони України, завідувач сектором технічного захисту інформації.
Провідна установа:
Інститут проблем реєстрації інформації Національної академії наук України, відділ № 102.
Захист відбудеться 22.12.2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.07 Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий 18.11.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.062.07,
кандидат технічних наук |
Мартинова О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми Зростаюча популярність комп’ютерних мереж стала рушійною силою багатьох інформаційних технологій. До використання цих технологій комп’ютерні мережі виявилися не зовсім готовими. Передавання голосового трафіку та відеоконференції займають все більш значну частину пропускної здатності комп’ютерних мереж. Суттєвий вплив на функціонування мережі також становить постійне зростання кількості користувачів комп’ютерних мереж, що користуються мультимедійними додатками.
Відсутність єдиного керівного органу є однією з причин популярності комп’ютерних мереж, але, в той же час, не дозволяє оперативно вирішувати виникаючі проблеми. Також слід зазначити, що звичайні протоколи і мережі орієнтовані лише на забезпечення цілісності переданих пакетів, а не на своєчасність їх доставляння, що впливає на якість відтворення переданої мультимедійної інформації. Мультимедійні дані є досить чутливими до часу затримки пакетів в комп’ютерній мережі, в разі погіршення цього параметру якість відтворення переданої мультимедійної інформації знижується, що призводить до повторної передачі даних і додаткового завантаження комп’ютерної мережі.
В комп'ютерній мережі час затримки пакетів відповідає мінімальному інтервалу часу, за який пакет даних обробляється мережевим пристроєм (маршрутизатором, концентратором, комутатором) та часом проходження через канал. На загальний час затримки в мережі впливають метод доступу до локальної мережі, протоколи маршрутизації, структура кадрів і пакетів.
Враховуючи наведене вище, виникає задача: збільшити пропускну здатність мережі, підвищити її здатність реагувати на лавиноподібне збільшення трафіку, забезпечити постійну затримку передачі пакетів при обмеженнях на впровадження нових рішень.
Основою для рішення поставлених задач стали роботи видатних учених: Г.Є. Пухова, В.В. Васильева, В.Л. Баранова, О.Г. Додонова, І.А. Жукова, В.А. Веннікова , І.М. Мінаєва і їх учнів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами Робота виконувалась в рамках наукових досліджень ДУІКТ та НАУ, результати яких були впроваджені у ВАТ „Укртелеком” та ТОВ “Інтелектуальні комунікації”.
Мета і задачі дослідження Метою роботи є удосконалення комп’ютерних мереж на основі стеку протоколів TCP/IP шляхом створення методичного апарату та технічних рішень, які мають забезпечити підвищення коефіцієнту використання мережі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОД МАРШРУТИЗАЦІЇ ПАКЕТІВ ЗА КРИТЕРІЄМ РІВНОМІРНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ МЕРЕЖІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок