Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ, АЛГОРИТМИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ (НА ПРИКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ)

МОДЕЛІ, АЛГОРИТМИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ (НА ПРИКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ)

Назва:
МОДЕЛІ, АЛГОРИТМИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ (НА ПРИКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,44 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Чередніченко Ольга Юріївна
УДК 519.8:681.518
МОДЕЛІ, АЛГОРИТМИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ
(НА ПРИКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ)
Спеціальність 05.13.06 – автоматизовані системи управління та прогресивні
інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Годлевський Михайло Дмитрович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, завідувач кафедри автоматизованих систем управління
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Петров Едуард Георгійович, Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри схемотехніки,
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Лисенко Олександр Іванович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, доцент кафедри менеджменту
Провідна установа: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кафедра автоматизованих систем обробки інформації та управління, м. Київ
Захист відбудеться „15” січня 2004 о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.07 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут”, за адресою: 61002, Харків – 2, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий „12” грудня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Голоскоков О.Є.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З переходом до ринкової економіки підприємства одержали фінансову та юридичну самостійність. Незважаючи на це, вони залишилися залежними в тій або іншій мірі від держави як одного з самих великих і вигідних замовників продукції. На рівні держави (міністерства, відомства, державні комітети і т.д.) залишилися такі управляючі впливи: розподіл державного замовлення на продукцію; видача ліцензій; надання пільгових кредитів і державних гарантій на кредити інвесторів і т.д. Актуальною проблемою став перехід від директивного централізованого управління до координації функціонування окремих ланок економіки країни на різних горизонтах планування і рівнях управління. Таким чином, міністерства, які представляють державні інтереси, повинні були перейти до нових принципів та підходів управління.
На першому етапі становлення економіки країни була недооцінена роль державного регулювання, яке особливо необхідне у період переходу від централізованого управління до ринкових умов господарювання. При цьому державне регулювання в першу чергу актуально для тих напрямків народного господарства, які в більшості або цілком орієнтовані на державне бюджетне фінансування: охорона здоров’я, оборона, освіта. Для цих відомств особливо важливим є питання управління розвитком в умовах жорстких обмежень на ресурси. Тому край необхідною є проблема створення інтегрованих автоматизованих систем управління (ІАСУ), однією з важливих задач яких є управління розвитком таких систем.
На теперішній час не існують моделі та алгоритми управління розвитком вищої освіти на рівні Міністерства освіти і науки України (МОНУ) в межах єдиної інформаційної технології. Все це говорить про актуальність наукових досліджень, які виконувались у дисертаційній роботі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась в межах держбюджетних тем: “Розробка теоретичних основ математичних моделей, організаційно-економічних механізмів ефективного управління національними економіками, що трансформуються”, затвердженої наказом Міністерства в справах науки та технологій України №72 від 17.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ, АЛГОРИТМИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ (НА ПРИКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок