Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ПАРКУ МІСЬКОГО ПАСАЖИРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ПАРКУ МІСЬКОГО ПАСАЖИРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ПАРКУ МІСЬКОГО ПАСАЖИРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,34 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний транспортний університет
 
ЛАМБУЦЬКИЙ Микола Михайлович
УДК 656.132.072
ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ПАРКУ МІСЬКОГО ПАСАЖИРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ
Спеціальність 05.22.01 – “Транспортні системи”
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
КОЦЮК Олександр Якович,
Національний транспортний університет, доцент.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Ігнатенко Олександр Семенович
Національна академія державного управління при
президенті України, професор кафедри "Управління містом"
кандидат технічних наук, доцент,
ДАВІДІЧ Юрій Олександрович,
Харківська Державна академія міського господарства,
доцент кафедри "Транспортні системи та логістика"
Захист відбудеться “__” _жовтня_ 2007 р. о __ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м.Київ, вул. Суворова, 1,
аудиторія 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного Транспортного університету за адресою: 01103, Україна, м.Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “__” _ _ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент В.І. Каськів


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Європейська транспортна політика на період до 2010 року в галузі удосконалення міських пасажирських перевезень направлена на рішення проблем: підвищення безпеки та зменшення інтенсивності дорожнього руху, боротьба із шумом та забрудненням повітря, повне та якісне задоволення населення міст в перевезеннях. Головна мета цієї політики полягає у створенні більш збалансованої транспортної системи, що знижує екологічне навантаження на міське середовище, підвищує швидкість і безпеку поїздок.
В Україні до кінця ХХ століття перевезення в містах розвивались на основі комплексного підходу до містобудування та транспортного планування у відповідності до єдиної державної транспортної політики, що сприяло створенню ефективної системи міських пасажирських перевезень. Зміна соціально-економічної формації, пріоритетів господарювання та цінностей суспільства в умовах недосконалого транспортного законодавства та кризових явищ викликала часткову руйнацію системи міських пасажирських перевезень. Швидкі темпи автомобілізації жителів міст, волюнтаристські рішення при формуванні маршрутної системи пасажирського транспорту, залучення малодосвідчених приватних перевізників з автобусами особливо малої місткості та недотримання діючих законів спонукали загострення проблем міських перевезень в Україні.
До об'єктивних чинників, що сприяють розвитку міських маршрутних пасажирських перевезень в Україні, поряд із зростанням рухомості жителів міст і вартості використання індивідуальних автотранспортних засобів, є постійне удосконалення нормативно-правового забезпечення, поліпшення економічного стану країни і її громадян, розробка програм розвитку міського пасажирського транспорту, прийняття конкурсних засад виявлення перевізника, тощо.
При інших рівних умовах наявний парк транспортних засобів визначає перевізну здатність та витрати на функціонування міського транспорту, а також рівень транспортного обслуговування жителів міст. Формування структури парку міського пасажирського транспорту передбачає обґрунтування пропорції транспортних засобів за видами, типами та тривалістю експлуатації від їхньої загальної чисельності. Дотримання раціональної структури парку та розподіл транспортних засобів між маршрутами є суттю управління парком міського транспорту. Розроблені методи формування та управління структурою парку не враховують реалії сьогодення, а одержані на їхній основі результати та вихідні положення підтверджуються на практиці лише частково.
Тому тема дисертаційної роботи, яка спрямована на розробку методики формування структури парку міського пасажирського транспорту, що враховує соціально-екологічну складову витрат суспільства на функціонування транспорту та сучасні економічні реалії, а також дозволяє визначати раціональні параметри маршрутів, є актуальною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ПАРКУ МІСЬКОГО ПАСАЖИРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок