Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЧНИЙ АНАЛІЗ І ПРОГНОЗУВАННЯ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

СТРАТЕГІЧНИЙ АНАЛІЗ І ПРОГНОЗУВАННЯ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
СТРАТЕГІЧНИЙ АНАЛІЗ І ПРОГНОЗУВАННЯ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,31 KB
Завантажень:
526
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ТЕХНОЛОГІЇ
ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ
СТЕФАНЕНКО МАРГАРИТА МИКОЛАЇВНА
УДК 658.14.012.2”313”:658.012.12:663/664
СТРАТЕГІЧНИЙ АНАЛІЗ І ПРОГНОЗУВАННЯ
ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.06.04 - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії технології та організації харчування Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник Кандидат економічних наук, професор Янчева Ліана Миколаївна Харківська державна академія технології та організації харчування, проректор з навчальної роботи, зав. кафедрою бухгалтерського обліку та аудиту
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Сук Леонід Кіндратович, Національний аграрний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту;
кандидат економічних наук, професор Верига Юстина Андріївна, Полтавський університет споживчої кооперації України, Укоопспілка, професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту.
Провідна установа
Східноукраїнський національний університет ім.Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ
 
Захист відбудеться 24 травня 2002 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.088.02 в Харківській державній академії технології та організації харчування за адресою:
61051, Харків-51, вул. Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії технології та організації харчування за адресою:
61051, Харків-51, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий 23 квітня 2002 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.П. Грінько
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В умовах формування і розвитку ринкових відносин першочергову увагу господарюючі суб'єкти, у тому числі й підприємства харчової промисловості, надають питанням забезпечення беззбиткової та рентабельної діяльності.
Тому з метою підвищення ефективності діяльності підприємства особливе значення має вибір правильних і обґрунтованих управлінських рішень. Це вимагає постійного порівняння витрат і результатів господарювання на основі широкого використання обліково-аналітичного інформаційного фонду підприємства.
Проте, невизначеність економіки України на сучасному етапі ринкових відносин негативно позначається на всіх найважливіших аспектах виробничої діяльності підприємств і, в першу чергу, на проблемі розробки ними економічної стратегії.
Багатоваріантність рішень і етапів стратегії, гнучкість і неординарність господарських комбінацій, унікальний характер кожного управлінського рішення в конкретній специфічній ситуації складають нині основу управління підприємством. За цих умов стратегічний аналіз стає необхідністю управлінської діяльності.
Слід також відзначити, що між теорією та практикою управління в Україні й сучасною постановкою стратегічного аналізу склався суттєвий розрив. Більшість українських підприємств працюють без обліку врахування вимог міжнародних стандартів і передових вітчизняних та зарубіжних досягнень. У економічній літературі теоретичним і практичним проблемам стратегічного аналізу приділяється велика увага в роботах М.Г. Чумаченка, А.Ф. Павленка, С.І. Шкарабана, В.В. Сопка, Є.В. Мниха, І.Т. Балабанова, І.О. Бланка, О.П. Градова, В.П. Завгороднього, М.І. Ковальчука, С.Ф. Покропивного, В.М. Макарова, О.С. Курочкіна, О.С. Чеснокова та ін.
Однак, вивчення наукових видань свідчить про недостатнє висвітлення принципово важливих питань, пов'язаних з науковим обґрунтуванням комплексної системи показників методики стратегічного аналізу з використанням моделей прогнозування.
Тому питання формування економічної стратегії підприємства за такими ключовими напрямами, як інвестиційна стратегія та бізнес-планування, фінансова стратегія, стратегія запобігання банкрутству підприємств залишається актуальним, що зумовило вибір теми та цільову спрямованість дисертаційного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: СТРАТЕГІЧНИЙ АНАЛІЗ І ПРОГНОЗУВАННЯ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок