Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: РОБОЧИЙ ПРОЦЕС І МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ПРОТОЧНИХ ЧАСТИН ДИНАМІЧНИХ НАСОСІВ З НАПІВВІДКРИТИМИ І ВІДКРИТИМИ РОБОЧИМИ КОЛЕСАМИ

РОБОЧИЙ ПРОЦЕС І МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ПРОТОЧНИХ ЧАСТИН ДИНАМІЧНИХ НАСОСІВ З НАПІВВІДКРИТИМИ І ВІДКРИТИМИ РОБОЧИМИ КОЛЕСАМИ / сторінка 3

Назва:
РОБОЧИЙ ПРОЦЕС І МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ПРОТОЧНИХ ЧАСТИН ДИНАМІЧНИХ НАСОСІВ З НАПІВВІДКРИТИМИ І ВІДКРИТИМИ РОБОЧИМИ КОЛЕСАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,76 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Суми). Крім того, методика проектування впроваджена в навчальний процес на кафедрі прикладної гідроаеромеханіки Сумського державного університету за спеціальністю “Гідравлічні і пневматичні машини”.
Особистий внесок автора. У публікаціях, що відбивають основні результати дисертаційної роботи, здобувачу належить: у роботі [1] – розробка математичної моделі розподілу енергії в насосах з напіввідкритими і відкритими робочими колесами; у роботі [2] – формулювання фізичної моделі утворення вихрових втрат; у роботі [3] – мінімізація втрат у спіральному відводі; у роботі [4] – математичне моделювання втрат вихрового обміну й аналітичне дослідження отриманих рівнянь; у роботі [5] – методика розрахунку проточних частин насосів з напіввідкритими і відкритими робочими колесами на режимі роботи, оптимального за К.К.Д.
Постановка задачі проведена здобувачем разом з науковим керівником. Формулювання фізичної моделі утворення вихрових втрат у насосах з напіввідкритим робочим колесом виконано при участі к.т.н. Євтушенка А.О. Розробка методики розрахунку, аналіз, трактування й узагальнення результатів проведене здобувачем в основному самостійно і частково – разом з науковим керівником і співавторами публікацій.
Апробація результатів дисертації. Основні положення і результати дисертації доповідалися й обговорювалися на: Міжнародній студентській науково-технічній конференції “Гідравлічні машини, гідропривід і гідропневмоавтоматика” (м. Москва, 1998), IV – VII Українських науково-технічних конференціях “Гідромеханіка в інженерній практиці” (м. Суми, 1999, м. Київ, 2000, 2002, м. Харків, 2001), Міжнародній науково-технічній конференції “Удосконалювання турбоустановок методами математичного і фізичного моделювання” (м. Харків, 2000), науково-технічному семінарі “Безпека експлуатації компресорного і насосного обладнання” (м. Одеса, 2001), Міжнародній науково-технічній конференції “Гервікон – 2002” (м. Суми, 2002), науково-технічних конференціях викладачів, співробітників, аспірантів і студентів Сумського державного університету (1998 – 2002).
Публікації. За матеріалами дисертації опубліковано п'ять статей
[1–5], з них чотири статті в спеціалізованих виданнях, затверджених ВАК України, дві доповіді і тези двох доповідей на науково-технічних конференціях.
Структура й обсяг дисертаційної роботи. Робота складається з вступу, чотирьох розділів, висновків, списку використаних джерел і додатків. Повний обсяг дисертації 185 сторінки, у тому числі 49 малюнків, серед яких 7 займає 7 окремих сторінок, 6 таблиць, серед яких 1 займає 1 окрему сторінку, список використаних джерел з 120 найменувань на 12 сторінках, 5 додатків на 17 сторінках.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі обґрунтовується актуальність, формулюються цілі і задачі дослідження, указується новизна отриманих результатів, коротко подається загальна характеристика дисертаційної роботи.
У першому розділі приводиться аналіз експериментальних і теоретичних досліджень течії рідини в проточних частинах відцентрових турбомашин ї короткий огляд методів розрахунку насосів з напіввідкритими і відкритими робочими колесами.
Аналіз результатів експериментальних і теоретичних досліджень течії у відцентрових турбомашинах показав, що течія у відцентрових турбомашинах має складний просторовий характер і в більшості випадків відповідає концепції “струмінь-слід”. Основні фактори, що впливають на положення і розмір сліду, - це геометрія робочого колеса, співвідношення інерційних сил, баланс між різними складовими вторинних вихрів і режим роботи. Геометричні параметри робочих коліс відцентрових компресорів і конструкція їхньої проточної частини значно відрізняються від робочих коліс відцентрових насосів і, зокрема, від об'єкта дослідження, тому, результати їхнього дослідження можуть бути використані тільки якісно для формування представлення про картину течії в проточній частині насосів з напіввідкритими і відкритими робочими колесами.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: РОБОЧИЙ ПРОЦЕС І МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ПРОТОЧНИХ ЧАСТИН ДИНАМІЧНИХ НАСОСІВ З НАПІВВІДКРИТИМИ І ВІДКРИТИМИ РОБОЧИМИ КОЛЕСАМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок