Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Монолітні залізобетонні перекриття з плитами, що працюють у двох напрямКах при високотемпературному нагріві

Монолітні залізобетонні перекриття з плитами, що працюють у двох напрямКах при високотемпературному нагріві

Назва:
Монолітні залізобетонні перекриття з плитами, що працюють у двох напрямКах при високотемпературному нагріві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,67 KB
Завантажень:
321
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Алі Еззеддін
УДК 624.012.3+699.812
Монолітні залізобетонні перекриття
з плитами, що працюють у двох напрямКах
при високотемпературному нагріві
Спеціальність 05.23.01 - будівельні конструкції,
будівлі та споруди
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті
будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник -
доктор технічних наук, професор
Фомін Станіслав Леонідович,
Харківський державний технічний
університет будівництва та архітектури,
професор кафедри залізобетонних і
кам'яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
 
доктор технічних наук, професор
Корсун Володимир Іванович,
Донбаська національна академія
будівництва та архітектури,
завідувач кафедри залізобетонних
конструкцій;
кандидат технічних наук, доцент
Стельмах Олег Адамович,
університет цивільного захисту України,
начальник кафедри
наглядово-профілактичної роботи
і розслідування.
Захист відбудеться “ 12 ” червня 2008 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: вул. Сумська, 40, м. Харків, 61002.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури за адресою: вул. Сумська, 40, м. Харків, 61002.
Автореферат розісланий « 12 » травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент Костюк Т.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Монолітні залізобетонні перекриття з плитами, опертими по контуру, набули широкого поширення в житловому і промисловому будівництві. Вплив інтенсивного температурного нагріву під час пожежі на їх міцність практично не вивчений, методика розрахунку вогнестійкості відсутня. Складність проблеми призвела до того, що існуючі інструктивні документи пропонують тільки умови забезпечення необхідної межі вогнестійкості залежно від мінімальної товщини h, відстані від поверхні, що нагрівається, до осі арматури а для плит різних типів і виду бетону.
Аналіз вітчизняної і зарубіжної літератури показав відсутність строгої методики розрахунку вогнестійкості залізобетонних перекриттів з плитами, що працюють у двох напрямках. У Єврокодах EN 1992-1-2:2004 і ENV 1992-1-2:1995 викладено принципи підходу до оцінки вогнестійкості розрізних і нерозрізних балок і плит, приведено прийоми урахування впливу температури на перерозподіл зусиль, способи розрахунку міцності, в основі яких лежать наближені методи лінійних стержневих систем. Описаний стан проблеми пояснюється складністю її рішення.
За останні роки накопичений великий вітчизняний і зарубіжний досвід чисельного моделювання, аналітичних методів в теорії пружності, пластичності, сучасних прийомів використання деформаційної моделі залізобетону, експериментальних досліджень дає передумови для вирішення поставленої проблеми на новому рівні.
Вибрана тема дисертаційної роботи сприяє вирішенню актуальної для України проблеми профілактики пожежної безпеки і відповідає пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки, визначених Верховною Радою України.
Зв'язок з науковими програмами. Робота виконувалась відповідно до координаційного плану науково-дослідних робіт за держбюджетними темами «Розробка методів оцінки, розрахунку та прогнозу властивостей компонентів бетону та роботи сталезалізобетонних конструкцій з урахуванням дії температурного чинника» № держреєстрації 0103u003441 інв. № 0018 і “Вогнестійкість статично невизначених залізобетонних конструкцій будівель та споруд”, № держреєстрації 0106 U 000165 інв. № 0027.
Метою дослідження є створення методики розрахунку напружено-деформованого стану монолітних залізобетонних конструкцій перекриттів, що працюють у двох напрямках, з урахуванням температури пожежного середовища.
Задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Монолітні залізобетонні перекриття з плитами, що працюють у двох напрямКах при високотемпературному нагріві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок