Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РУЙНУВАННЯ ЕЛАСТОМЕРІВ В УМОВАХ В’ЯЗКОПРУЖНОГО НЕЛІНІЙНОГО ДЕФОРМУВАННЯ

РУЙНУВАННЯ ЕЛАСТОМЕРІВ В УМОВАХ В’ЯЗКОПРУЖНОГО НЕЛІНІЙНОГО ДЕФОРМУВАННЯ

Назва:
РУЙНУВАННЯ ЕЛАСТОМЕРІВ В УМОВАХ В’ЯЗКОПРУЖНОГО НЕЛІНІЙНОГО ДЕФОРМУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,01 KB
Завантажень:
397
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
Гребенюк Сергій Миколайович
УДК 539.3
РУЙНУВАННЯ ЕЛАСТОМЕРІВ В УМОВАХ В’ЯЗКОПРУЖНОГО
НЕЛІНІЙНОГО ДЕФОРМУВАННЯ
01.02.04 – Механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Запоріжжя – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькому державному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Киричевський Віктор Володимирович,
Запорізький державний університет,
професор кафедри прикладної математики.
Офіційні опоненти:
доктор фізико-математичних наук, професор Пожуєв Володимир Іванович, Запорізька державна інженерна академія, завідувач кафедри програмного забезпечення та математичного моделювання;
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Цихановський Валентин Костянтинович, Науково-дослідний інститут будівельної механіки Київського державного національного університету будівництва і архітектури (м. Київ), завідувач відділу динаміки просторових конструкцій.
Провідна установа
Національний технічний університет України “КПІ” Міністерства освіти і науки України, кафедра динаміки, міцності машин і опору матеріалів, м. Київ.
Захист відбудеться “ 3 ” липня_______2001 р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 17.052.01 при Запорізькому державному технічному університеті за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Запорізького державного технічного університету за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64.
Автореферат розісланий “ 26” травня 2001 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради д.т.н., професор Внуков Ю.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У даний час недостатньо повно досліджена в'язкопружна поведінка еластомерних конструкцій простої і складної геометричної форми в тривимірній постановці при наявності в них тріщин. Практично відсутні роботи, присвячені дослідженню нелінійної в'язкопружної поведінки еластомерних елементів конструкцій із тріщинами, подальша експлуатація яких ще можлива на деяких етапах терміну служби без руйнування. В'язкопружні властивості матеріалу впливають на розподіл напружень і деформацій у конструкції, у тому числі і біля вершини тріщини, і, як наслідок - на параметри механіки руйнування. Тому врахування реологічних характеристик матеріалу дає можливість уточнити значення і характер розподілу параметрів механіки руйнування. Це дозволяє достовірно судити про можливість розповсюдження тріщин у еластомері. За результатами розрахунку можна судити про “слабкі” місця конструкції і давати необхідні рекомендації на стадії проектування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану наукових досліджень, проведених на кафедрі вищої та прикладної математики Луганського державного аграрного університету за держбюджетною темою “Розробка чисельного методу і пакету прикладних програм для PC розрахунку довговічності, тепловиділення та руйнування гумовокордних і еластомерних конструкцій в умовах в'язкопружного нелінійного циклічного деформування” (1996-2000 р.) і на кафедрі прикладної математики Запорізького державного університету за темою “Розробка чисельних методів та пакету прикладних програм для дослідження нелінійних деформацій, температурних полів дисипативного розігріву і параметрів механіки руйнування в умовах нелінійного в’язкопружного деформування гумовокордних та еластомерних матеріалів на основі тривимірної скінчено-елементної моделі” (1999-2000 р.) та за держбюджетною темою №3/2000 “Розробка математичних моделей чисельного аналізу основних характеристик напружено-деформівного стану складних механічних систем” (№ ДР 0100U001722).
Мета і задачі дослідження. Метою даної роботи є визначення й аналіз значень параметрів механіки руйнування еластомерних конструкцій із тріщинами з врахуванням реологічних характеристик матеріалу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РУЙНУВАННЯ ЕЛАСТОМЕРІВ В УМОВАХ В’ЯЗКОПРУЖНОГО НЕЛІНІЙНОГО ДЕФОРМУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок