Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМНОРІВНЕВИЙ АНАЛІЗ І МОДЕЛЮВАННЯ СУБ’ЄКТНОЇ СКЛАДОВОЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

СИСТЕМНОРІВНЕВИЙ АНАЛІЗ І МОДЕЛЮВАННЯ СУБ’ЄКТНОЇ СКЛАДОВОЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
СИСТЕМНОРІВНЕВИЙ АНАЛІЗ І МОДЕЛЮВАННЯ СУБ’ЄКТНОЇ СКЛАДОВОЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,05 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Національна академія державного управління
при президентові України
сербинська Тетяна Олександрівна
УДК 35.01:303.094.7
СИСТЕМНОРІВНЕВИЙ АНАЛІЗ І МОДЕЛЮВАННЯ
СУБ’ЄКТНОЇ СКЛАДОВОЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
25.00.01 – теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі філософії і методології державного управління в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник - | кандидат філософських наук, доцент
ВАСИЛЕВСЬКА Тетяна Едуардівна,
Національна академія державного управління
при Президентові України,
докторант кафедри філософії і методології державного управління.
Офіційні опоненти: | доктор філософських наук, професор
НЕДЮХА Микола Петрович,
Інститут законодавства Верховної Ради України,
завідувач сектору методології;
кандидат наук з державного управління
КАРЛОВА Валентина Володимирівна,
Національна академія державного управління
при Президентові України,
докторант Інституту проблем державного
управління і місцевого самоврядування.
Провідна установа - | Національний університет державної
податкової служби України,
кафедра філософії та політології,
м. Ірпінь.
Захист відбудеться 4 жовтня 2007 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, к. 212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 4 вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О.Чмига


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення демократичної, правової, соціальної держави, розвиток засад громадянського та інформаційного суспільства, європейська інтеграція України вимагають поетапного оновлення державного управління, в тому числі й якісно нового, системного підходу до суб’єктів державно-управлінських впливів. Динамічність суспільного життя, процеси глобалізації, інформатизації, демократизації суспільства, підвищення вимог громадян до якості державних послуг вимагають від системи державного управління не лише вирішення конкретних управлінських завдань, а й бачення загальної перспективи управлінської діяльності. Для цього слід запроваджувати оптимальні “плоскі” структури управління, ставити чіткі цілі як для держави в цілому, так і для її окремих структур, здійснювати перехід до вироблення багаторівневих орієнтирів в управлінській діяльності. У цьому процесі використання системного аналізу як специфічного різновиду методології є необхідною складовою цілеспрямованого, системного наукового обґрунтування перспективних напрямів розвитку українського суспільства.
Демократизація політичного життя України та становлення правової держави вимагають розширення кола суб’єктів державного управління та активного залучення до управлінських процесів громадян, що, у свою чергу, передбачає розробку моделей взаємодії державних органів з громадянським суспільством, виявлення засад та механізмів налагодження суспільного діалогу. Ретельний аналіз системи якостей, знань та навичок, необхідних для професійної та етично вмотивованої діяльності державних управлінців, дає можливість створити системнорівневі моделі суб’єктів державного управління. Такі моделі суб’єктів державного управління спроможні виявити критерії оцінки ефективності, професійної придатності персоналу та напрями підвищення кваліфікації управлінських кадрів.
Водночас перспектива приєднання України до європейської спільноти вимагає підвищення інституційної спроможності системи державного управління, а отже, розробки нових підходів до планування, прогнозування та реалізації державно-управлінської діяльності. Підготовка державних службовців до майбутнього функціонування має здійснюватися таким чином, щоб максимально підвищити ефективність їх праці та надати їм можливості досягти професійної досконалості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: СИСТЕМНОРІВНЕВИЙ АНАЛІЗ І МОДЕЛЮВАННЯ СУБ’ЄКТНОЇ СКЛАДОВОЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок