Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЧИСЕЛЬНИЙ АНАЛІЗ ДЕФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ТРИШАРОВИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ЕВОЛЮЦІЇ РОЗШАРУВАНЬ

ЧИСЕЛЬНИЙ АНАЛІЗ ДЕФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ТРИШАРОВИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ЕВОЛЮЦІЇ РОЗШАРУВАНЬ

Назва:
ЧИСЕЛЬНИЙ АНАЛІЗ ДЕФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ТРИШАРОВИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ЕВОЛЮЦІЇ РОЗШАРУВАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,50 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський національний університет будівництва і архітектури
Якімкін Олександр Вікторович
УДК 539.3:624.074
ЧИСЕЛЬНИЙ АНАЛІЗ ДЕФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ТРИШАРОВИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ЕВОЛЮЦІЇ РОЗШАРУВАНЬ
05.23.17 – будівельна механіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і
архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук,
старший науковий співробітник
Оглобля Олександр Іванович,
ВАТ “Укрндіпроектстальконструкція”, завідувач 
науково-дослідного відділу технічного розвитку.
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор
Піскунов Вадим Георгійович,
Національний транспортний університет, завідувач
кафедри опору матеріалів і машинознавства;
- кандидат технічних наук, доцент
Гуртовий Олексій Григорович,
Рівненський державний технічний університет, доцент
кафедри опору матеріалів та будівельної механіки.
Провідна установа - Придніпровська державна академія будівництва та
архітектури, кафедра опору матеріалів та будівельної
механіки, Міністерство освіти і науки України,
м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 16 лютого 2001р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .056.04 Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ – 37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037 Київ – 37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 28 грудня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник Кобієв В.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Значне розповсюдження в різних галузях сучасної техніки отримали тришарові оболонкові конструкції. Поєднуючи в собі високу міцність, жорсткість і стійкість з відносно малою масою, маючи тепло - і звукоізоляційні властивості, вони скрізь використовуються в будівництві, починаючи з оболонок трубопроводів, ємкостей, підземних споруд і закінчуючи стіновими панелями та плитами покриття. У більшості випадків тришарові конструкції становлять собою “шаровий пиріг”, в якому зовнішні шари високої міцності з’єднуються з більш м’яким шаром - заповнювачем. При цьому зовнішні несівни шари призначені для сприйняття навантажень, а заповнювач - для утворення монолітної конструкції, забезпечення перерозподілу зусиль між шарами і виконання функції звуко- і теплоізоляції.
Характерними особливостями роботи зазначених конструктивних елементів є висока поперечна деформативність і піддатливість поперечному зсуву, а також значна чутливість до наявності міжшарових дефектів, які можуть виникнути в процесі виготовлення (непроклеї, усадочні і температурні напруження при нестаціонарних та неоднорідних режимах обробки), при транспортуванні (удари) чи в момент монтажу. В період експлуатації в результаті впливу температурних факторів, зовнішніх локальних навантажень, вібрації процес дефектоутворення здатний отримати подальший розвиток або призвести до утворення нових областей, які містять недосконалості. Це викликає зниження несучої здатності конструкції, що може спричинити втрату стійкості ії окремих елементів або вихід з ладу споруди в цілому.
Традиційні методи розрахунку тришарових просторових конструкцій, як правило, не враховують еволюції дефектів типу розшарувань. На сьогодні досить досліджені, в основному, одномірні і вісесиметричні конструкції. Практично не розглянуті питання нелінійного деформування і стійкості таких конструкцій. Як правило, проведені дослідження виконані в лінійної постановці і не враховують однобічного контакту між шарами. Врахування цих факторів при розрахунку реальних конструкцій значно ускладнює постановку задачі, роблячи ії одночасно геометрично і конструктивно нелінійною.
Таким чином, можна зробити висновок, що розробка методів і алгоритмів розрахунку тришарових конструкцій з урахуванням еволюції розшарувань і однобічного контакту між шарами є на сьогодні актуальною задачею будівельної механіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЧИСЕЛЬНИЙ АНАЛІЗ ДЕФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ТРИШАРОВИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ЕВОЛЮЦІЇ РОЗШАРУВАНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок