Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РОЗРОБКА МАШИНИ ВІДДІЛЕННЯ ЗАМОРОЖЕНИХ ПЕЛЬМЕНІВ І ВАРЕНИКІВ ВІД БОРОШНА

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РОЗРОБКА МАШИНИ ВІДДІЛЕННЯ ЗАМОРОЖЕНИХ ПЕЛЬМЕНІВ І ВАРЕНИКІВ ВІД БОРОШНА

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РОЗРОБКА МАШИНИ ВІДДІЛЕННЯ ЗАМОРОЖЕНИХ ПЕЛЬМЕНІВ І ВАРЕНИКІВ ВІД БОРОШНА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,41 KB
Завантажень:
399
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М. ТУГАН - БАРАНОВСЬКОГО
ФАЛЬКО ОЛЕКСІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
УДК 637.521:621.928 (043.3)
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РОЗРОБКА МАШИНИ ВІДДІЛЕННЯ ЗАМОРОЖЕНИХ ПЕЛЬМЕНІВ І ВАРЕНИКІВ ВІД БОРОШНА
Спеціальність 05.18.12 – процеси та обладнання харчових, мікробіологічних
та фармацевтичних виробництв
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк-2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Заплетніков Ігор Миколайович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського, завідувач кафедри
обладнання харчових виробництв
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сафонов Валентин Васильович,
Харківський державний університет технології і торгівлі,
завідувач кафедри холодильної і торгової техніки
 
кандидат технічних наук, доцент
Владіміров Володимир Миколайович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського, доцент кафедри
холодильної і торгової техніки
 
Провідна установа: Український національний університет харчових
технологій Міністерства освіти і науки України, кафедра
машин та апаратів харчових виробництв, м. Київ.
Захист відбудеться 10 квітня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.02 Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: Театральний проспект, 28, Донецьк, 83055, Україна (3-й учбовий корпус).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: б. Шевченка, 30, Донецьк, 83017, Україна.
Автореферат розісланий 07. 03. 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К 11.055.02,
к.т.н., доцент Л.М. Антропова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Виробництво заморожених пельменів і вареників можна охарактеризувати як одне з найбільш рентабельних. Ці заморожені напівфабрикати мають у нашій країні і за її межами стабільний попит, який мало піддається сезонним коливанням. Обсяг виробництва цих продуктів на найбільших м’ясокомбінатах досягає 30 тонн на добу. Значний відсоток від загального обсягу виробництва заморожених вареників і пельменів на Україні та у країнах СНД припадає на підприємства малої і середньої потужності.
Завершальна стадія виготовлення заморожених вареників і пельменів включає операції шліфування їхніх поверхонь та видалення з цих поверхонь залишків пересипного борошна і тістових крихт, що утворюються з облою. Видалене борошно після сепарації повертається у виробництво і використовується для замісу тіста, а крихти здебільшого використовуються як харчова добавка при виробництві кормів для худоби.
Операції обробки поверхонь пельменів на великих виробництвах виконують галтувальні барабани, а сипку масу з борошна й крихт, які витягаються при галтуванні, сепарують ситовим способом. Галтувальні барабани мають низьку питому продуктивність при значних габаритах, масі і металоємності, через що ці машини мають достатньо велику собівартість і потребують значних капітальних й експлуатаційних затрат. Защемлення при галтуванні окремих пельменів веде до виникнення ушкоджень їхніх поверхонь.
На невеликих підприємствах, виходячи з недоліків галтувальних барабанів, залишкова обробка заморожених пельменів і вареників здійснюється на вібраційних ситових машинах або вручну в коробах з перфорованим днищем. Основний недолік процесу обробки на коливній перфорованій поверхні полягає у її невикористовуваних коливаннях, що веде до даремних витрат часу й енергії.
При виробництві заморожених напівфабрикатів процес залишкової обробки заморожених пельменів або вареників і процес сепарації сипкої суміші, що видаляється з поверхонь напівфабрикатів, здійснюється в окремих технологічних машинах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РОЗРОБКА МАШИНИ ВІДДІЛЕННЯ ЗАМОРОЖЕНИХ ПЕЛЬМЕНІВ І ВАРЕНИКІВ ВІД БОРОШНА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок