Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КРУЇЗНЕ СУДНОПЛАВСТВО

ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КРУЇЗНЕ СУДНОПЛАВСТВО

Назва:
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КРУЇЗНЕ СУДНОПЛАВСТВО
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,98 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національна академія наук України
Міністерство освіти і науки України
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій та систем
Клочков Юрій Петрович
УДК 330.115:338.48(075.8):658.012 .2
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМ,
ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КРУЇЗНЕ СУДНОПЛАВСТВО
08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор, академік НАН України Бакаєв Олександр Олександрович, завідувач відділом соціально-економічних систем і інформаційних технологій Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Ткаченко Іван Семенович, Вінницький фінансово-економічний університет, завідувач кафедри фінансів;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Тимашова Ліана Анатоліївна, Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та Міністерства освіти та науки України, завідувач відділу віртуальних систем.
Провідна установа: Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана, кафедра інформаційного менеджменту, м. Київ
Захист відбудеться “19” січня 2007 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.171.02 в Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України за адресою: 03680, Київ-680, МСП, проспект Академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, 03680, Київ-680, МСП, проспект Академіка Глушкова, 40.
Автореферат розіслано “14” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.А. Ревін
Загальна характеристика роботи
Актуальність дослідження. З різних причин Україна зараз перебуває обабіч процесів інтеграції та інтернаціоналізації у світовій економіці. Це дуже стримує розвиток України як суб’єкта господарського механізму і обумовлює необхідність переглянути теоретичні основи і практику функціонування економіки України в цілому і в окремих її складових з метою пошуку шляхів держави у світове співтовариство не як сировинного придатку і ринку третьосортних товарів, а як повноправного учасника, на котрого потрібно зважати в економічних перипетіях сучасного життя.
Однією із ланок економічної системи, яка може дати імпульс подальшому розвитку економіки, є туризм. Еволюція кількісних показників міжнародних туристських обмінів ХХ століття ставить перед індустрією туризму проблему якісно нових змін , які обумовлюються основними ознаками ХХІ століття – століття ресурсів, інформації та послуг.
В міжнародному туризмі водний круїз займає певне місце, що дає змогу використовувати не тільки річковий флот, але й ознайомлювати відпочиваючих з національним, культурним, економічним, соціальним, природним тощо становищем в країні, тим самим піднімаючи рейтинг країни на міжнародному рівні та обумовлюючи розвиток економічної системи взагалі і на регіональному рівні.
В Україні питанням ефективного розвитку та функціонування круїзів, як сектора економіки, до теперішнього часу приділялось досить мало уваги. Теоретичні та методологічні аспекти розробки системи економіко-математичних моделей розвитку та функціонування водного транспорту досліджувалися в наукових працях О.О.Бакаєва, В.С. Михалевича, В.С. Пєтухова, М.А. Славова, П.П. Підлісного, М.І. Котлубая, І.О. Лапкіної та ін.
Разом з тим подальший розвиток індустрії туризму та забезпечення круїзного судноплавства необхідними ресурсами вимагає розробки нових теоретичних та методологічних засад щодо моделювання функціонування систем, які забезпечують ефективне круїзне судноплавство.
Викладене вище зумовило спрямованість даного наукового дослідження на пошук шляхів підвищення якості прийняття рішень по забезпеченню ефективності круїзного плавання з залученням сучасних інформаційних технологій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КРУЇЗНЕ СУДНОПЛАВСТВО

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок