Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,24 KB
Завантажень:
355
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГРЕСЬКІВ ТЕТЯНА СТЕПАНІВНА
УДК 331.101.3:63(043.3.)(477)
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління”.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Макаренко Петро Миколайович,
Дніпропетровський державний аграрний університет,
проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти –  доктор економічних наук, професор
Краснов Юрій Миколайович,
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України,
завідувач сектором проблем гуманітарного та сталого розвитку (м. Київ);
кандидат економічних наук, професор
Горкавий Володимир Кузьмич,
Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва,
завідувач кафедри статистики і економічного аналізу (м. Харків).
Провідна установа –  Миколаївський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики, кафедра організації виробництва та агробізнесу, м. Миколаїв.
Захист відбудеться 11 січня 2007 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 в Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Дніпропетровського
державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ,
вул. Ворошилова, .
Автореферат розісланий 09 грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Р.М. Миронова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування соціально-орієнтованої ринкової економіки в Україні потребує нових методологічних підходів до проблеми більш повного використання людського фактора шляхом активізації діяльності працівників, створення дієвих мотивів і стимулів у механізмі господарювання. Недостатня мотивація в сучасних умовах часто стає обмежувальним фактором, що не дає змоги підприємствам сільського господарства реалізувати свої потенційні можливості, на практиці призводить до масового відчуження людей від результатів трудової діяльності, зниження суспільної активності виконавців, знеособленості, утриманства, зрівнялівки, інертності більшості працівників. Актуальність дослідження зумовлюється й тим, що проблема мотивації трудової діяльності належить до таких, які не можуть бути вирішеними до кінця, оскільки мотивація як біологічний і психологічний механізм однаково актуальна для будь-якого стану розвитку економіки й займає місце “постійної” проблеми в економічній науці і практиці.
У науці ще не сформований єдиний концептуальний підхід до проблеми створення системи мотивації праці, адекватний сучасним ринковим перетворенням. З позицій опрацювання ефективних наукових підходів до вирішення проблем мотивації невідкладного значення набуває оцінка поширених теорій мотивації, існуючих у науковій практиці концепцій, загальносвітових тенденцій розвитку системи компенсації, аналізу стану трудової мотивації в сільському господарстві нашої країни, впливу основних факторів на рівень мотивації, структуризації трудових мотивів, визначення місця й ролі кожного з елементів системи мотивації праці в сільському господарстві.
Вагомий внесок у розробку теоретико-методологічних і прикладних аспектів проблеми мотивації трудової діяльності та соціального захисту працівників зробили такі українські вчені: В.Ф. Андрієнко, Д.П. Богиня, О.Д. Гудзинський, В.К. Горкавий, Й.С. Завадський, А.М. Кандиба, Ю.М. Краснов, Г.Т. Куліков, Г.І. Купалова, Е.М. Лібанова, І.І. Лукінов, Ю.О. Лупенко, В.М. Новіков, П.М. Макаренко, М.Й.Малік, М.К. Орлатий, Н.О. Павловська, М.П. Поліщук, М.В. Семикіна, А.А. Чухно, Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок