Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИСКРЕТНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ОБРИСІВ МАГІСТРАЛЬНИХ ПЕРЕХРЕЩЕНЬ ЗА КЕРУЮЧИМИ ЧИННИКАМИ ПАРАМЕТРІВ НАТУРАЛЬНИХ РІВНЯНЬ

ДИСКРЕТНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ОБРИСІВ МАГІСТРАЛЬНИХ ПЕРЕХРЕЩЕНЬ ЗА КЕРУЮЧИМИ ЧИННИКАМИ ПАРАМЕТРІВ НАТУРАЛЬНИХ РІВНЯНЬ

Назва:
ДИСКРЕТНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ОБРИСІВ МАГІСТРАЛЬНИХ ПЕРЕХРЕЩЕНЬ ЗА КЕРУЮЧИМИ ЧИННИКАМИ ПАРАМЕТРІВ НАТУРАЛЬНИХ РІВНЯНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,50 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
БОТВІНОВСЬКА Світлана Іванівна
УДК 512.2+528.48
ДИСКРЕТНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ОБРИСІВ МАГІСТРАЛЬНИХ ПЕРЕХРЕЩЕНЬ ЗА КЕРУЮЧИМИ ЧИННИКАМИ ПАРАМЕТРІВ НАТУРАЛЬНИХ РІВНЯНЬ
Спеціальність 05.01.01 –
Прикладна геометрія, інженерна графіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури
Науковий керівник: ? кандидат технічних наук, доцент
Анпілогова Віра Онисимівна, Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, професор кафедри нарисної геометрії, інженерної та машинної графіки.
Офіційні опоненти: - Заслужений працівник народної освіти
України, доктор технічних наук, професор Ванін Володимир Володимирович, Національний технічний університет України (КПІ) Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки;
- кандидат технічних наук, Бадаєва Надія
Іванівна, Київський університет економіки і технологій транспорту Міністерства транспорту України, доцент кафедри теоретичної та прикладної механіки.
Провідна установа: - Національний авіаційний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра прикладної геометрії та комп’ютерної графіки, м. Київ.
Захист відбудеться 17.12.2003 р. о 13_годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03680, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
03680, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31, КНУБА.
Автореферат розісланий 14.11.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Плоский В.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Рівень автоматизованого проектування в різних виробничих та будівельних галузях залежить від якості програмного продукту, обсягу залучених супутніх задач та від можливостей наукових розробок, що покладені в основу методів, реалізованих у системах проектування. Незважаючи на те, що до розв’язання задач у системах автоматизованого проектування залучені потужні методи, які спираються на класичні математичні результати та на сучасні досягнення вітчизняних і зарубіжних науковців, залишаються задачі, що мають важливе практичне значення, але не мають завершеного і дослідженого математичного забезпечення.
Навіть у таких галузях, як проектування та моделювання плоских та просторових кривих ліній залишаються задачі, що не мають свого остаточного задовільного розв’язку. Зокрема це задача побудови суцільних та складених ліній, вихідною інформацією для яких є значення кривин, скруту та закони їх зміни. Такі задачі як у класичній геометрії, так і в сучасних прикладних розробках, здебільшого розв’язуються як задачі, що мають тільки початкові умови, а при появі крайових умов оперують не фактичними значеннями кривин та скруту, а значеннями першої, другої та третьої похідних, через які вони визначаються. Для багатьох задач цього достатньо, але є широкий клас кривих та поверхонь, форма яких визначається таким рівнем їх динамічних властивостей, який забезпечується мінімізацією змін кривини та скруту вздовж лінії та збереженням їх необхідних значень у фіксованих точках. Проте, невикористання кривини та скруту в якості крайових умов, пов’язане не з принциповою неможливістю цього, а лише з розрахунковими складнощами і відсутністю відповідних методів.
Дослідження в цій галузі можуть виконуватися у двох напрямках. Перший ? моделювання динамічних кривих в узагальненому вигляді для уявлюваного застосування. Другий ? конкретне застосування, що дозволяє виконати більш поглиблені дослідження. В роботі проведені дослідження в обох напрямках. В якості другого обрані задачі, пов’язані з проектуванням перехрещень на вулично-дорожній мережі міста.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ДИСКРЕТНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ОБРИСІВ МАГІСТРАЛЬНИХ ПЕРЕХРЕЩЕНЬ ЗА КЕРУЮЧИМИ ЧИННИКАМИ ПАРАМЕТРІВ НАТУРАЛЬНИХ РІВНЯНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок