Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ КОРПОРАТИВНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ У РЕГІОНІ

СИНТЕЗ КОРПОРАТИВНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ У РЕГІОНІ

Назва:
СИНТЕЗ КОРПОРАТИВНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ У РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,29 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БОГОМОЛ Наталя Іванівна
УДК 658.012.4 (043.3)
СИНТЕЗ КОРПОРАТИВНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ У РЕГІОНІ
Спеціальність 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник доктор економічних наук, професор Лисенко Юрій Григорович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк)
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор Берсуцький Яків Григорович, Донецький інститут економіки і господарського права, ректор (м. Донецьк) кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Мартякова Олена Володимирівна, Інститут економіки промисловості Національної академії наук України, завідувач сектору проблем економічного регулювання соціально-економічних процесів (м. Донецьк)
Провідна установа Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, кафедра маркетингового менеджменту (м. Донецьк)
Захист дисертації відбудеться 19 червня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а (8 навч. корпус), ауд. 101.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 18 травня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Перехід до ринкової економіки порушує питання про зміну методів управління організаціями, що здійснюють державний контроль за правильним використанням і цілістю коштів, які виділяються підприємствам, організаціям і установам (надалі економічним об'єктам) з державного бюджету країни. Однією з таких контролюючих організацій є контрольно-ревізійне управління (КРУ), що реалізує функції управління державної виконавчої влади на рівні регіону і є складовою частиною державної контрольно-ревізійної служби (ДКРС).
Новий механізм господарювання, який передбачає реформування форми власності, визначає істотні зміни в організації і методах здійснення контрольно-ревізійної діяльності. Це пов'язано з демократизацією можливостей, що надаються економічним об'єктам для вирішення проблем господарювання; складністю відображення фінансово-господарської діяльності економічного об'єкта в документах фінансового й управлінського обліку, що визначає необхідність збільшення термінів проведення ревізій; збільшенням кількості порушень фінансово-господарської дисципліни економічних об'єктів у зв'язку з недосконалістю законодавчої бази, що визначає необхідність додаткових перевірок і, як наслідок, збільшення навантажень на працівників регіональних КРУ при одночасному скороченні чисельності його персоналу; територіальною віддаленістю об'єктів контролю, що приводить до необхідності утворення міських, районних та районних у містах відділів обласного КРУ і, в умовах постійно зростаючих обсягів ревізії, порушує питання ефективного оперативного управління контрольно-ревізійною діяльністю на рівні регіону.
У роботах провідних вітчизняних і закордонних учених – економістів Бєлова Н.Г., Бєлухи Н.Т., Бутинця Ф.Ф., Данилевського Ю.А., Калькутіна В.А., Крамаровського Л.М., Мурашко В.М., Просветкіна Е.Д., Соловйова Г.А. висвітлено проблеми методики проведення, аналізу і контролю фінансово-господарської діяльності підприємств. Моделі процесів господарської й організаційної діяльності підприємств розглядаються в роботах Берсуцького Я.Г., Гузя М.Г., Егорова П.В., Лисенка Ю.Г., Мартякової О.В., Петренка В.Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИНТЕЗ КОРПОРАТИВНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ У РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок