Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА І ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СЕПАРАТОРА НАСІННЯ БАШТАННИХ КУЛЬТУР

РОЗРОБКА І ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СЕПАРАТОРА НАСІННЯ БАШТАННИХ КУЛЬТУР

Назва:
РОЗРОБКА І ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СЕПАРАТОРА НАСІННЯ БАШТАННИХ КУЛЬТУР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,84 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Кримський Державний аграрний університет
Гольдшмідт Олена Андріївна
УДК 631.3:635.1/8(031)
РОЗРОБКА І ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СЕПАРАТОРА НАСІННЯ БАШТАННИХ КУЛЬТУР
Спеціальність 05.20.01 - Механізація сільськогосподарського
виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Сімферополь - 2000
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Миколаївській Державній аграрній академії (МДАА) в 1994-1999 роках
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент
Пастушенко Сергій Іванович,
Миколаївська Державна аграрна академія (МДАА), декан факультету механізації
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор
Шабанов Петро Антонович,
Кримський Державний аграрний університет,
професор кафедри “Сільськогосподарські
машини”
кандидат технічних наук, доцент,
Міняйло Анатолій Васильович
Харківський Державний технічний університет
сільського господарства, доцент кафедри
деталей машин та стандартизації
Провідна установа - Національний аграрний університет (НАУ) Кабінету
Міністрів України
Захист відбудеться 21 липня 2000 року о “10” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К-52.805.03 по присудженню наукового ступеню кандидата технічних наук в Кримському Державному аграрному універси-теті за адресою 95492, Автономна Республіка Крим смт. Аграрне , Кримський Дер-жавний аграрний університет.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці КДАУ за адресою 95492, смт. Аграрне , Кримський Державний аграрний університет.
Автореферат розісланий “20” червня 2000 року
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради,
доктор технічних наук, професор Бабицький Л.Ф.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах переходу до ринкових відносин і реформації виробничих відносин в сільському господарстві, спеціалізація і концентрація виробництва насіння овочебаштанних культур, як на підприємствах колективної форми власності, так і в фермерських господарствах, вельми актуальна. Це дає можливість впровадити індустріальні і інтенсивні технології, які розраховані на комплексну механізацію і автоматизацію виробничих процесів в насінництві овочебаштанних культур.
На сьогоднішній день необхідно узагальнити досвід розробки машин для комплексної механізації отримання насіння овочевих і баштанних культур, який існує, і на основі його намітити основні шляхи розробки і створення технологічного обладнання. Це дозволить збільшити обсяги виробництва насіннєвого матеріалу, приведе до зменшення його втрат в процесі виробництва, зберігання та реалізації і, в кінцевому результаті, дозволить забезпечити Україну власним, районованим високоякісним насінням. Однак, створення сучасних машин і потокових ліній для виділення насіння вимагає більш глибокого вивчення взаємодії робочих органів з продуктом, що перероблюється, закономірностей технологічних процесів, що виконуються ними, динаміки і умов їх функціонування. Вирішити цю задачу можна шляхом проведення широких теоретичних і експериментальних досліджень, систематизації і аналізу досягнутого рівня технічних рішень. Таким чином, теоретичні і експериментальні дослідження, що дозволяють створити сучасне, високопродуктивне обладнання для отримання насіння овочебаштанних культур є актуальними і мають важливе народогосподарське значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота проводилася на протязі 1992...1996 рр. відповідно до комплексної науково-технічної програми “Продовольство-95” (підпрограми “Агроекологія”, “Система машин”, “Картопля та овочі”) згідно з договором між Міністерством сільського господарства і продовольства України і Миколаївським сільськогосподарським інститутом № 2.2_МЕ “Розробити та впровадити в південних регіонах України екологічно чисту, енергозберігаючу технологію переробки відходів насіння баштанних культур” (номер Державної реєстрації 11876535). У 1997...1999 рр. робота продовжувалася відповідно до плану науково-дослідної роботи Миколаївської Державної аграрної академії по темі “Дослідження та вдосконалення засобів виділення насіння баштанних культур”
Мета і задачі проведених досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА І ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СЕПАРАТОРА НАСІННЯ БАШТАННИХ КУЛЬТУР

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок