Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ІНФРАСТРУКТУР ПІДГОТОВКИ ДАНИХ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ

ДОСЛІДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ІНФРАСТРУКТУР ПІДГОТОВКИ ДАНИХ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ІНФРАСТРУКТУР ПІДГОТОВКИ ДАНИХ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,79 KB
Завантажень:
49
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МОДЕЛЮВАННЯ В ЕНЕРГЕТИЦІ ІМ. Г.Є. ПУХОВА
Храмова Ірина Олександрівна
УДК 004.622
ДОСЛІДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ІНФРАСТРУКТУР ПІДГОТОВКИ ДАНИХ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ
05.13.06 - автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ — 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті проблем реєстрації інформації НАН України.
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України,
Матов Олександр Якович
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Мохор Володимир Володимирович, завідувач кафедри Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут";
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Костенко Леонід Йосипович, керівник Центру бібліотечно-інформаційних технологій Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського, м.Київ.
Провідна установа | Інститут космічних досліджень НАН України та Національного космічного агентства України,
м. Київ.
Захист відбудеться “ 21 ” червня 2007 р. о 12 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.185.01 Інституту проблем моделювання в енергетиці
ім. Г.Є.Пухова НАН України за адресою: 03164, м. Київ, вул. Генерала Наумова, 15.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України за адресою: 03164, м. Київ, вул. Генерала Наумова, 15.
Автореферат розісланий “ 17 ” травня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 26.185.01, канд. техн. наук |
Семагіна Е.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ.
Особливої складності організаційне управління набуває під час вирішення складних проблем у горизонтальних міжорганізаційних (міжвідомчих) структурах, коли вимоги взаємної координації цілей, діяльності та ресурсів потребують актуалізованої й достовірної інформаційної підтримки в реальному часі. Подібні організаційні структури існують у таких складних предметних областях як: попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, загальнонаціональні та міжнаціональні ринки ресурсів (енергетика, сільське господарство, фінанси), управління розробкою складних високотехнологічних об’єктів і т. ін.
Протягом останнього десятиріччя з’явилося достатньо нових категорій систем підтримки прийняття рішень (СППР), які стали можливими завдяки новим технологіям, на зразок сховищ даних (CД), та Інтернету. Впровадження відкритих сервіс-орієнтованих архітектур, як відбиття переходу складних організаційних структур до процесного підходу в організаційному управлінні, вже створило і надалі сприятиме створенню багатьох нових типів міжорганізаційних зв’язків між інформаційними системами та виникненню нових типів інформаційних процесів, що мають перейти до сфери напівавтоматичного та автоматичного управління.
Актуальність теми.
У будь-якій організаційній структурі дані, що визначають поточний стан об’єктів управління, мають бути визначені, зібрані, перетворені, використані, підсумовані, та надані у певному вигляді для найдальшого використання. Цінність таких даних залежна від кількості інформаційних ресурсів (ІР), які були вжиті для їх визначення, збору, і використання. З позиції використання даних у процесах прийняття рішень в організаційному управлінні, чим вищий рівень управління, на якому вони застосовуються, тим більшою є частка “інтелектуальної” складової, і тим складнішими технологіями підготовки даних повинна бути оснащена СППР. Наслідком проектування корпоративних СД за принципом передбачення всіх можливих запитів користувачів стала надмірна кількість зайвої інформації, яка часом поглинає ефективне рішення. З’явилася необхідність вирішити разом із завданням задовольняння нагальних інформаційних потреб користувачів такі питання, як фільтрація непотрібних первинних даних ще на стадії їх завантаження в систему та виключення з обігу тих інформаційних процесів між окремими системами, що генерують надлишкову інформацію, яка не використовується під час прийняття рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ІНФРАСТРУКТУР ПІДГОТОВКИ ДАНИХ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок