Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (за матеріалами деревообробних комбінатів України)

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (за матеріалами деревообробних комбінатів України)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (за матеріалами деревообробних комбінатів України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,51 KB
Завантажень:
357
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Державний вищий навчальний заклад
„КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
ДЗЮБЕНКО ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА
УДК 658.155
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРИБУТКОВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
(за матеріалами деревообробних комбінатів України)
Спеціальність 08.00.04 — Економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2007




Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки підприємств ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України (м. Київ).
Науковий керівник — | кандидат економічних наук, професор
Швиданенко Генефа Олександрівна,
ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
завідувач кафедри економіки підприємств
Офіційні опоненти — | доктор економічних наук, професор
Куденко Наталія Володимирівна,
ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
професор кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Шкарлет Сергій Миколайович,
Інститут міжнародних відносин Національного авіаційного університету, докторант кафедри міжнародних економічних відносин
Захист відбудеться „ 18 ” жовтня 2007 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.03 ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113 м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-Г, ауд. 601.
Автореферат розіслано „18” вересня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор | О. С. Федонін




ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.  Сучасний розвиток економіки України супроводжується ускладненням економічних процесів, трансформацією власності і середовища господарювання, концентрацією виробництва і капіталу, що зумовлює об’єктивну необхідність забезпечення прибутковості суб’єктів підприємництва для їх виживання і розвитку. Адже однією з головних причин економічних труднощів багатьох підприємств різних форм власності є їхня збитковість чи низька прибутковість.
Результативним елементом прибутковості підприємства є маса і норма прибутку, які становлять потужний важіль динамічного розвитку виробництва. Проблематика прибутковості підприємства охоплює питання виникнення прибутку в процесі виробництва, його формування у сфері обміну і розподілу та використання для нагромадження капіталу (капіталізації прибутку). Особливе значення ці проблемні питання мають для підприємств деревообробної промисловості, де протягом тривалого часу прибутковість суттєво не зростала. Для вирішення цієї проблеми необхідно системно дослідити сутність прибутковості підприємств як процесу, складові елементи, їх чітку цілеспрямовану взаємодію для функціонування і розвитку підприємства та забезпечення високого кінцевого результату, сучасні альтернативні стратегії підвищення прибутковості та заходи її забезпечення.
Наукові розробки даної проблеми вітчизняними та зарубіжними вченими спрямовані переважно на питання прибутковості підприємств як результату, а не як процесу. Недостатньо наукових досліджень, в яких комплексно було б розглянуто організаційно-економічне забезпечення прибутковості підприємств. Зокрема, обґрунтування передумов формування та комплексу організаційно-економічних заходів забезпечення прибутковості деревообробних комбінатів з реструктуризацією їхніх виробництв, раціоналізацією витрат і ціноутворення. Тому, для розв’язання цієї комплексної проблеми, необхідна прогнозна оцінка впливу запропонованих заходів на забезпечення прибутковості деревообробних комбінатів.
Значущість та актуальність даної проблеми зумовили вибір теми дисертації, визначили її мету, завдання та структуру дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 



Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (за матеріалами деревообробних комбінатів України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок